• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nereden Bulurum? Atomizer Cam Tedariği

Zgrrs

Community
İhtiyaç olmasa da ara ara sağı solu kurcalayarak fikir sahibi olmaya çalışsam ve birkaç firma ile karşılaşsam da net olarak cam tedariği yapılabilir gözüyle bakamadım bu firmalara. Benim Bishop camlarının ikiside kırıldı, elimde Kuma da olduğu için birbirlerine uygunluklarını teyit edebildim fakat daha önce karşılaştığım hiçbir firmada bu iki ürünün de camlarının listelenmediğini fark ettim. Belki başka bir ürünle de uygunlukları vardır ve o isimle listeleniyorlardır . Atomizer camı tedarik edilebilecek bildiğiniz güvendiğiniz firmaları mümkünse linkleri ile bu başlık altında paylaşırsanız, bu konuda arayışta olanların da belki ileride işine yarar bir liste çıkarmış oluruz.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Buradan alisveris yapmistim. Hatta ofisten bir arkadasim bulamadigi ato cami icin atoyu buraya yolladi uygun cam hazirlanip atoyla beraber geri yollandi.

Israrla Bishop ve Kuma olarak bulunamıyor. Neyse arşiv olması için umarım daha fazla firma eklenir. İletişime geçip ürün bulunur da burada ne kadar alternatif olursa o kadar iyi.

Valla işte bishop MTL Rta atomizerin camı işte bilmiyorum ki budur muhtemelen ama onda da stok yok.
Kutu içeriğinden bir tane şeffaf bir tane aynalı (siyahımsı) cam çıkıyordu ikisinide kırdım. Şimdi kumanın plastik camını taktım ama kutu içeriği tamamlamak için mümkün olsa kendi camlarını bulmak iyi olurdu ama en kötü senaryo üretilmiş 2 cam ve yine bishop için 1 plastik 1 tane de kuma için plastik alınır yani.
Diğer tarafta bishıop satıcısı vardı ve onda sanki camda vardı ama muhtemelen sonsuza kadar banlandığım ve hiç umurumda olmadığı için bakamıyorum. :ROFLMAO:

Camlar doğal olarak çok narindi beklediğim bir olaydı eninde sonunda olacaktı. Plastik cam bulunur kullanım kolaylığı sağlar ama kutu içeriğinin bozulması üzücü oldu. Keşke ilk etapta plastik cam almış olsaydım.

Diğer başlıktaki Pleksi camla çözeyim işide sizin linktende cam olarak belki ileride değerlendirilir.
Telegram sayfasında belirli ürünlerin pleksi olarak bulunduğu adreside ekleyelimde belki Başlık bir işe yarar.

esigaracam.com ve ozzmodss işlerini titizlikle kaliteli yapan güvenilir firmalar ikisi de. Okadar hilenin döndüğü online ticarette; hiçbir şekilde antipati duymayacağınıza ve mağdur olmayacağınıza garanti verebilirim. İyi alışverişler 🙏

firması ile
firması aynı kişiye ait fakat asıl site esigaracam.com olduğu için diğer sitenin takibini ve stok durumunu pek yapamıyormuş. Bishop Mtl için camı Whatsapp dan sordum stok bilgisini düzeltip link verdi. 3 tane cam siparişi verdim.

Ozzmodss telegramdan plexglass olarak almayı düşünüyordum ama Kumanın camı, bishopa takılırken baya zorlamaya başladı. Vazgeçmiş değilim ama camlar bir gelsin duruma göre yedek olarak belki plex de alırım göreceğiz.

Siparişi az önce verdim, cam sayısı artınca indirim yüzdesi de değişiyor. Ben 1+2 olarak aldım. Kargo 50 tl doğrudur. Son anda havale olarak %5 de indirim aldım parayı ibana yolladım yani. İstersen yarını bekle benim ürün gelsin duruma göre bakarsın. Sorun olacağını sanmıyorum.

Fiyatlarla ilgili ülkede söylenecek pek söz kalmadı. Birşeyi kıyas yapmak için fiyat doğru bir done değil sanırım artık ülkede. 3-4 yıl önce aldığım şeylerin fiyatına bakıyorum 300 tl ye aldığım şey bugün 1500 tl vs vs vs. Verdiğim sipariş elime ulaşırsa güvenilirdir ama sattığı malın ne olduğu konusunda ki soru işaretlerini gidermez maalesef, birşey diyemiyorum.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam bu tellerin hiçbiri, biz elektronik sigarada kullanalım diye üretilmiyor. Genel amacı fırınlarda direnç/ısınma sistemleridir.
Bu telin asıl hakları Kanthal firmasına ait olmakla beraber, TEMCo'da Kanthal lisansı ile, Kanthal tarafından denetlenerek üretim yapıyor. Kimyasal analizi belli diyebileceğimiz ürünler yani, içerisindeki bileşenler az çok belli. Bunlar dışında Zivipf gibi firmaların telleri güvenle kullanılır.
Ancak konu bu sitedeki gibi, Çin üretimi, Aliexpress'ten getirilmiş içeriği belirsiz teller ise size diyebileceğim tek şey uzak durunuz. Tel, likit ve pamuk kaynağı belirsiz yerlerden alınıp kullanılacak ürünler değil. 120'den daha ucuza alabilirim o tellerden.
Fırında kullanacak biri Kanthal/TEMCo olmasın, Aliexpress’ten klon alayım çok çok ömrü uzun olmaz diyebilir. Biz direkt olarak içimize çektiğimiz için bunu diyemiyoruz.

1,900Konular
128,356Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt