• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nereden Bulurum? Atomizer Cam Tedariği

Zgrrs

Community
İhtiyaç olmasa da ara ara sağı solu kurcalayarak fikir sahibi olmaya çalışsam ve birkaç firma ile karşılaşsam da net olarak cam tedariği yapılabilir gözüyle bakamadım bu firmalara. Benim Bishop camlarının ikiside kırıldı, elimde Kuma da olduğu için birbirlerine uygunluklarını teyit edebildim fakat daha önce karşılaştığım hiçbir firmada bu iki ürünün de camlarının listelenmediğini fark ettim. Belki başka bir ürünle de uygunlukları vardır ve o isimle listeleniyorlardır . Atomizer camı tedarik edilebilecek bildiğiniz güvendiğiniz firmaları mümkünse linkleri ile bu başlık altında paylaşırsanız, bu konuda arayışta olanların da belki ileride işine yarar bir liste çıkarmış oluruz.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
dan 3 tane Bishop cam sipariş etmiştim. Gelen ürünlerin ölçülerde hata olduğu için Atomizere uymadı. Orjinal camın ölçülerini, bana gelen camın ölçülerini tedarikçiye bildirdim. Baya bir beyin fırtınası yaptık, sen bana onu gönder ben sana şunu göndereyim hatta atomizeri test amaçlı gönderelim falan derken, bu arada elindeki camlardan uygun ölçü varmı diye de baya bir aradı. Sonuç olarak, tedarikçisine sipariş geçecek gelmesi 1 ayı bulacak şeklinde nokta koyuldu. Çözüm odaklı baya bir uğraştı ama olmadı bir türlü. Bende bu süreçte Pleksi cam aldım zaten 2 tane. İleri ki bir tarihte ürünler stoğuna geldiğinde kutu içeriğini tamamlamak için 2 tane alırım muhtemelen, o kadar kargo parası ödedi.
Velhasıl muhtemeln yoğunluğu sebebiyle mesajlara geç cevap verebiliyor ama ilgileniyor yani aklınızda bulunsun.

Bende sorunsuz alışveriş yaptım esigaracam dan çözüm odaklı yaklaşıyor ve WP dan hızlı dönüşler yaptı ilgiliydi
Fiyatları iyi aldığım cotton bacon orjinaldı doğrulama kodlu
Temcolarda orjinal (Hissiyat)
Camlarda gayet kaliteli

Son düzenleme:
1,900Konular
128,349Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt