Dernekler Bekar Buhardaşlar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (POM Çatı)

Hayat sizlere güzel.. Keyfini çıkarın.:)
İstediğiniz atoyu modu hesapsız sorgusuz yalan söyleme ihtiyacı olmadan alın satın.. evin istediğiniz yerinde yattığınız yerden içme keyfi.......vs vs say say bitmez.
Kıskandım bu derneği ????????

-Evlen artık, damat tıraşını yapalım" diyen berber,
-Kendi yurtdışına seyahate gidince kültür turizmi, sen gidince hmm seni seni gibi garip tepkiler veren evli grup,
-Cenaze evinde bile gelin bakınan hala, teyze
Bunlara karşı kesin çözüm lazım dernek!
Amcalara, dayılara kısmi çözüm var. Evlenecem evlenmesine ama düğün salonları, mobilya fiyatları almış başını gitmiş biraz ateşlesene dedikten sonra bir süre idare ediyor.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Takılıyorum tabikide:D:D
Abi aramızda 6 yaş var ama senin gibi adamları denk getirip uzun uzun sohbetler ediyorum. Benim için en değerli şey veri. Sende de bolca tecrübe mevcut..
Birinci yapılan hata ikinci kez yapılıyorsa yanlış derler. Benim için okudukça ve veri topladıkça daha temkinli adımlar atmaya başladığımı fark ettim
Benim size tavsiyem biraz uzaklaşıp objektif bakın, sindirin ve değerlendirin. İdeal eş bu süreçlerin sonucunda karşınızda olacak. Yani sadecez siz değil hepimiz için böyle. Ama şu da bir problem büyük şehirlerde farklı dengeler ve dikkat dağıtan unsur bolca olduğundan çokça yanlış yapılınıyor.
Hatta bekar arkadaşlarım için bir kitap önereyim. Hakan Urgancı'nın ben senin bildiğin kızlardanım diye bir kitabı var. Öyle birşey ki erkeğin kutsal kitabı olmalı :D

1,892Konular
128,235Mesajlar
9,832Kullanıcılar
ebakalimSon Üye
Geri
Üst Alt