• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü DL Kullanıcıları Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Intake single 4 ay kadar kullandım, size katılıyorum gerçekten farklı bir içim zevki sunuyor zannedersem top flow olması temel etken. Beğenmediğim tek noktası deck kısmıydı. ????
Dead rabbit’i de öneren çok var. Tabi göreceli şeyler. Tavsiyenizi değerlendireceğim. Teşekkür ediyorum ????

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim üstad. Juggerknout Mr gerçekten merak ettiğim atolardan birisi. Keza Dead rabbit v3‘ü de baya öven var. Sanırım Dl özlemimi Rta’dan yana kullanacağım. Mr’ı gerçekten merak ediyorum ????

Deck biraz sıkışık o konuda haklısınız ama 3mm sarımlı her türlü coille çok rahat kullanılıyor ????

Tabi dediğiniz gibi göreceli, o yüzden en iyisi eşte dostta varsa deneyip kullanıp almak. Rica ederim, keyifli buharlamalar.

Hocam singlede en iyisi taifun gt4, jugger mr da ona yakın sayılabilir mr'ı bulursan hemen al.Rda ise bulunabilirliği olduğu için t.m v2 dedim aynı markanın daha üst düzey axial ve dang rda sı var ben dang rda kullandım inan müthişti içerken boncuk boncuk ter attırıyor.

Son düzenleme:
1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt