• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü DL Kullanıcıları Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Evet yftk klonu var. Mtl olarak aroma iyi, Boğaz vurumu ortalama. Çok yakışıklı ayrıca. (Satış fotolarından daha güzel) ????
Fakat o-ring kalitesi yerlerde. Geldiği hali ile kullanılacak gibi değil. Elimdeki farklı o-ringlerden uydurdum da kullanabildim. O nedenle yftk değil de Ulton klonunu deneyin derim. 2.5mm çap altında sızma ve akma yaşadığımı da belirteyim. Hava tüpleri ile her türlü sıkılık mümkün. Ha unutmadan en büyük o-ring sıkıntısı tank bağlantılarında. Onlar silk gasket 70 miydi neydi onlardan bulamadım. Tankı kapatırken milim milim içeri soka soka hallediyorum. O-ring problemi çözülürse memnun edebilecek bir parçadır kendisi. Kim bilir belki Ulton sorunsuz yapmıştır.

Önemli değil yav nolcak. Önünde sonunda denenecekti o. Ayrıca alarm çalarken benim ufaklık pek bir eğlendi ????

Çok fazla kaş göz yapıyor namırsız clon atoların genel sorunu oring (ula şu mereti clonluyosun bari oringlerini kaliteli kullan) diyorum zaman zaman hiç bir aldığım clon üründen tam anlamıyla memnuniyet olmadığı için sepete düşüyor geri çıkıyor :D

chimneyde peeke geçerek beni kaybettiler :D peek ne kadar kaliteli olursa olsun önceki aromayı sıkı sıkıya tutuyor. benim gibi bi lemon tart bi calipitter içene sürekli ince bir limon kokusu bırakıyor. ama şu telleri tutan bacaklar çok işe yarıyor, elim ayağım yamuluyor ayda bir tellerken...
yeni olmayan versiyonlarında %15 20 falan indirim vardı, almak isteyen bence kaçırmasın zaten ucuzdu artık iyice ucuz oldu.
IMG_20200418_173039.jpg

Luppolu Dvarw DL, ultem steamtuners 6ml tank , mordor buharcisinin high alien claptonu, 2.5mm afc 25w

Telleri tutmasına yardımcı olan bacaklar çok iyi olmuş bence. Hala DL versiyonunu deneyememiş olsamda bu versiyonu daha iyi olmuş. Peek malzeme bana hep çirkin gözükmüştür. Sevemedim onu. Hala aklımda olan bir bu atomizer ver. Birde taifun gt4s. Şu virüs olayları biraz toparlasa da aliden yftk gt4s sipariş geçsem :(

(Klon) ddp one kullanırken bir defasında istemeden Ultem içmiştim resmen:p O günden sonra fobi oldu bu tip malzemeler???? Üreticilerin bunu niye tercih ettiğini hep merak etmişimdir. Kurulumu kolaylaştıran revizyon da gayet yerinde olmuş, aynı fikirdeyim.

Aynı durum bende de var, SS harici yanma odası ve/veya bacalar bence aromayı engelliyor. Aynı nedenle 16mm Dvarw almadım.

Tek istisnam Le Zephyr'in ultem topcapi oldu.

Expro yanıltmasın ben de başladığımdan beri dlciyim,mtl yok sütte beklet yok ultem bellcapler driptip ler tak, dl öyle mi alien claptonu takıyorsun içine aroma buhar ne ararsan

Ekli dosyalar

• IMG_20200421_173354.jpg
    IMG_20200421_173354.jpg
    32.9 KB · Görüldü: 26
Bu grup niye böyle fakir kalmış?sağlığa zararlı ama bu mentolde arada çok güzel gidio ********,bu arada atoyu kendi irade ve rizamla sardım bgn,2. tanktayim ve hala tel yanmadı,çekinmeyin,sorun ogretirim :)

IMG_20200528_221725.jpg

Edit: zürafa gibi oldu yaw bu set,acil tube şart.

Youtube'da Cog Rta ile arama yaparken bulmuştum bu arkadaşı. Kendi çapında bir şeyler yapıyor ama riskli, umarım yurtdışındadır, bize lazım bu Türk Vape Youtube kanalları ama millet silivri esiyor diye cesaret edemiyor.
Gear Rta'i de denemiştim zamanında, aroması güzel ama benim için aşırı havadar ve buharı da haliyle sıcak diye sattım. Güzel Rta ama piyasadaki dandik klonunu tavsiye etmem. Alınacaksa orijinal olanı alınmalı ki zaten fiyatı oldukça düştü (25$a bulabilirsiniz).

Bana makara olarak bir tel onerirmisiniz :) Ali ve tr her yer dahil olabilir :D

Kesinlikle TemCo tel derim. Sıcaklık kontrolu falan uğraşmayacaksanız benim bildiğim en az zararsızı TemCo Kanthal a1 teldir.
Edit: Türkiye'de satan bir sürü yer var ama sahte Temco satan da çok var, güvendiğim bir iki tane var. Almaya niyetiniz olursa ö.m. atarsanız yardımcı olmaya çalışırım hocam.

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt