• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü DL Kullanıcıları Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

kutuplaşmaya gerek yok yahu, buhar buhardır. hepimiz buhar kardeşiyiz. ohmmmmmmmm..
fa592374c7991b1bdb7e0ba6eb210c2a.jpg

8 sene dolu dolu dl kullandım, bu süre içinde bütün high end dl atoları kullandım(en iyi 2ci dl rta fatality m28 di)ciğerlerimdeki hastalıktan dolayı istemiyerekte olsa bırakmak zorunda kaldım.En iyi olan bu atoyu 5,6 sene kovaladım ama hiç bir versiyonuna ulaşamadım.Her DL cinin hayali olması dileğiyle buraya resimlerini bırakıyorum????Scottua v4 rta
Screenshot_2022-10-25-21-10-09-38_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
Screenshot_2022-10-25-21-09-35-23_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Amin cümle hastalara şifa versin sağol. Benim hastalığım e.cigden önce vardı zaten bu yüzden ateşliyi bırakıp ceryanlıya başladım ciğerde sulanma filan yaptığı yok uyduruyor insanlar.He zararlımı tabiki zararlı kimyasalın girdiği herşey(gıda,ilaç,solumak,vb) zararlı ama sigara kadar değil benim nefesim açıldı hastalığım gerilemese bile olduğu yerde kaldı 10 sene içersinde sigara kullansaydım büyük ihtimalle nefes almakta çok çok zorlanıyor olurdum, ciğerlerim sönerdi veya anfizem ilerler nefes almam % 15 lere düşerdi buda ölümden beter birşey olurdu Ceryanlıda az nic ve aroma sağlık için en uygun en az zarar demek????

Dl üstadları, sizlerin tavsiyelerinize ihtiyacım var. Daha önce rta ve rda kullandım ama 2 senedir Mtl kullanıyorum. Bu süreçte ürün çeşitliliği çok arttığı için piyasayı pek takip edemedim. En fazla 24mm olacak şekilde aroma ve buhar doyumu açısından tavsiye edeceğiniz Rda’lar nelerdir?
(Rta tavsiyesine de açığım 24mm ????)

Ben RDA olarak şu anda Digiflavour Aura kullanıyorum ve hem buhar hem aroma konusunda birçok hava kanalı seçeneği olmasından dolayı çok memnunum zaten çoğu zaman evden çıkmayacağım günlerde evi zevkle doldurmak için iş yapıyor, dead rabbit rta denedim yine onu da önerebilirim ama uzun süreli kullanmadım, RTA olarak da 4 seneye yakındır Augvape Intake single kullanıyorum (biraz orta sıkı çekimli bir dl) başka da bir atomizere ihtiyaç bile duymadım o kadar söyleyeyim (hatta ilk sipariş verdiğimde buraya konu bile açmıştım gümrükte takılmıştı falan tekrar gönderdiler :D ) onun dışında bir ara 22mm Ammit single kullanmıştım onun da aroması idare eder gibiydi fakat bende bitmek bilmeyen bir akıtma sıkıntısı vardı önerebileceğim atomizerler bu şekilde Intake single konusunda sonuna kadar arkasında dururum davasına girerim öyle söyleyeyim :D

Gevsek icim tercih ederseniz nightmare 25 onerebilirim. Biraz daha Sıkı icim isterseniz asgard mini, valhalla micro ya da dead rabbit v3 deneyebilirsiniz rda olarak.

Eger single coil tercih ederseniz kylin mini v2, juggerknout mr inceleyebilirsiniz.

1,896Konular
128,304Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt