• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü DNA 75c/250c Chip Kullanıcıları Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Tamamen katiliyorum. Dag bayir gezen ya da sudan cikmayan biri icin idealdir belki. Ama dna gibi pahali bir chipe sahip bir mod (ki mod fiyati da ucuz olmayacaktir) biraz daha guzel olabilirmis. Centaurus ve thelema gibi şik modlardan sonra olmadi bence.

Mirage dan sonra bir daha Lost vape almam. Bir kere pil kapağı gönderdiler artık kapak stokta yok. Mod atıl durumda kaldı. Güzelim dna75 c çipine üzülüyorum

Var da hocam. Ben o bütçeleri hiç moda harcamadım. Mesela 75 c değil düz 75 olsa fakir usta 200 dolara mod yapacaktı. Ama ben tahta işine ısınamadım. Ucuz yollu belki ilerde 3d yazıcı ile bir yapan çıkar hafif bir kasa ile güzel olur

İnternette çeşitli mod tasarımları vardı hocam ama diğer malzemeleri tedariği uğraştırıcı, 510 olsun pil tüpü olsun falan filan. Bir de modu toplayabilmek mesele. Ayrıca şöyle bir fikir vermek isterim yanlış anlamazsanız, lost vape grus moda dna75c tam oturuyor. İkinci el temiz yada sıfır bir grus mod alıp kendi chipi yerine elinizdeki dna75c yi takabilirsiniz. Youtube'da değişim yapan biri video çekmiş hatta step step. Bir fikir olarak şey edeyim dedim :)

Hazır konuya gelmişken, ben de aranıza dna250c katılmak için gün sayıyorum, ilk color chipli modum olcak :)

Hyperion’un cirkininligi daha bir on plana cikmis gibi ???? yazik

e044d0271b3aa0bfd0fc6f27240431c3.jpg

1,896Konular
128,303Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt