• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Dvarw çekilişini kazandım, paypal yok, yardım lütfen...

CmZ 

Doğrulanmış
Öncelikle merhaba konuyu yanlış yere açtı isem şimdiden özür dilerim.
Khw modun çekilişinden dwarv banada çıktı lakim paypal üzerinden satın alınıyor imiş.
Bu konuda banaa yardımcı olucak veya akıl vericek kişilerden yardım talep ediyorum

deneyipte deneyimlediğim bir konu değil ama duymuşluğum oldu ; paypal'daki parayı kendi ülkendeki bankana küçük bir işlem masrafı ile transfer eden siteler varmış deniliyordu. Birnevi sanki yurtdışındaki bir arkadaşın paypal'daki paranı kendi bankasına çekip o bankadan da senin ülkendeki bankaya uluşlararası eft yapıyor gibi. güvenilir olan aracı siteleri bulmak lazım tabi. iyi araştırmak lazım

Öncelikle tebrikler..
Vpn ile pp hesap kullanma klavuzlarını bir ara okumuştum ama hepsi pp yasaklandıktan bir kaç ay sonraya kadar işe yaradığı yazıyordu. Açıkcası tr kredi kartıyla pp kullanma imkanı şuan için yok diye biliyorum. Payoneer aracılığı ile pp kullanılabiliyor ama o da çok ıvır zıvır masrafı oluyor sanırım. Ayrıca 1 hafta gibi bir süre kısa gelebilir. Aklıma gelen iki şey var birincisi bir şekilde tanıdık bulmak. İkincisi Khw sahibi Peter abimiz müşterisini dinleyen bir adam belki başka bir yöntem(swift gibi) ile size kolaylık sağlayabilir.
En kötü rumuzun hakkını vermiş olursunuz ????.
Şaka bir yana umarım çözersiniz.
Saygılarımla..

Yurtdışından ürün getirten tedarikcimiz var ise onlarıda yardıma çağırıyorum çünkü çok fazla almak istiyorum

Bir ara sanal kart ile Pp ödemesi yapılıyordu sonra onu da kapattılar, zaten bu gümrük politikası ile normal kredi kartı ile bile yurtdışından bir şey alınmaz.

Khw face grubunda paylaşılmış idi
Yokmu yurtdışında tanıdığı olup kurban bayramında gelicek bir yardım sever yahu çok istiyorum bunürünü ve ulaşamaz isem çok üzülürüm

Süre kısıtlı olunca acele ediyorum 5 gün vakti var umarım bir yardımcı olacak birileri olur yurtdışında eşi dostu olup kurbanda getire bilicek birileri olsa ne tatlı olur.
Ne kadar zor bir ülkede yaşıyoruz. Ulaşılabilirlik neredeyse yok..

9ade6ca11f2f6cc4a954075dec5ad972.jpg

@comandante

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt