• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Dvarw çekilişini kazandım, paypal yok, yardım lütfen...

CmZ 

Doğrulanmış
Öncelikle merhaba konuyu yanlış yere açtı isem şimdiden özür dilerim.
Khw modun çekilişinden dwarv banada çıktı lakim paypal üzerinden satın alınıyor imiş.
Bu konuda banaa yardımcı olucak veya akıl vericek kişilerden yardım talep ediyorum

Akın hocamda 7 ay içerisinde gelicekmiş berki daha erken gelen bir dostmu çıkar yoksada risk alıp türkiyeye kargo istiyeceğim
Satıcı sorun olmaz dedi ama güvenemiyorum

ukim çok sıkı hediye olayını falan da kabul etmiyorlar artık. vergi bi dünya çıkar. onuda düşün.

khw mod türkiyeye gönderim yapıyor diye biliyorum vpn açıp ıp adresini farklı ülkedeymiş gibi göstererek paypal kayıt olabilirsin hangi ülkeden kayıt oldugunu bilirsen google earç programından o ülkenin bir adresini bulup yazabilirsin gönderim adresini ise türkiye olarak verirsen ve gümrük probleminide atlatabilirsen ürün eline gelecektir gogglede araştırma yaparsan konuyla ilgili bişeler bulursun bol sans

Abi sana sözüm olsun eger helix çıkmazsa dvarw da sağ salim gelir ise benim helixi sana hediye edecem almam deme zorla veririmm
Pardon yanlış oldu ücretli göndericem sana ama kargo ücreti karşılığında

1,930Konular
128,742Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt