• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Dvarw MTL RTA Kullanıcıları Kulübü

Sürekli Kullandığınız Sarım

• Kullanılan toplam oy
    131
Konunun içinde acaba orj. Dvarw satmayı düşünen olur mu???? olursa bi öm kadar yakınım ????

Sevgili dostlar herkese merhaba,

Sizden ufak bir ricam olacak, bana Dwarv mtl afc gerekiyor.

Elimdeki afc lerin tamamı 0.80'lik, ben genelde 1.20 ya da 1.50 kullanıyorum, daha kalını da olabilir tabi.

Yapabileceğimiz bir şey var mı acaba ? Elinde bir adet olan var mı ? Ücreti mukabilinde bir adet yardımcı olmana imkanı varsa, elden ele uzatalım size zahmet

:) :)

Bir yandan da diyorum acaba matkap ucu gibi bir şey ile kendim deliği büyütsem olur mu ki ?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Yakınsak eğer bakayım kutu içeriğine en genişini değişelim hocam sizin 0,8 ile.
Ben Antalya'dayım.
Tahminim uzağız bu yüzden umarım bu ufak şey için kargo vb uğraşmazsınız.
Yakınınızda bir buhardaş yardımcı olur

Konuyu hortlatayım. Dvarw atomizer arıyorum maalesef bulamadım satmayı düşünen olursa om beklerim

Across kit var elimde adam akıllı 1 defa kullanabildim yok mu bunun çözümü pamuklama ve telde sorun yok beslemeyi açıyorum 1 çekim olmadan alttan akıtmaya başlıyor nelere dikkat etmem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim gül gibi atomizer kutusunda yatıyor maalesef. Adam akıllı 1 defa kullanma sebebim nasıl olduysa artık akıtmadı beslemeyi çevirirken sanırım pamukların olduğu kısım oynuyor.

Konuyu bide ben hortlatayım ???? elinde fl uyumlu steamtuners bellcap olan var mı?

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt