• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Dvarw MTL RTA Kullanıcıları Kulübü

Sürekli Kullandığınız Sarım

• Kullanılan toplam oy
    131
İlk hali ile kesin hissederdi ama çoğu gitmişti kokunun. Fakat ben azıcık bile alsam midem bulanıyordu.

Coolvape'ten 8 ato aldım sadece dvarw V2 5ml tank çok iyi çıktı. Onda da bellcap uyumsuzluğu vardı

İkinci kaynatma testi 20 dk oldu
Umut vadetti diyebilirim ????
Cok gerilerde silik bi vaziyette hala hissedilir duzeyde sanki
Hatta tekrar sarim yaparken onceki denemelerde 28 ga tel kullanmisken bu kez 27 ga nispeten daha sicak bir sarim yaptim sonuc kendi adima iyi oldu
Bu sefer decke dair tum parcalari attim cezveye
Yanliz bu seferki denemede dikkatimi çeken bisey oldu,her ne kadar tat konusu can sıkıcı olsa da ; oringleri de kaynattım ve bu oringler kaliteli çıktı şaşırdım açıkçası hatta emin olmak icin elimde olan birkaç nbr ile karşılaştırdım pek bir fark göremedim
Bu deneyim de bilgi olarak bulunsun belki ise yarar ????

Bir kez deneme daha yaptim bu sabah
Bu kez yarim saat kaynatma...
Yaklaşık 3-4 saatlik aralikli kullanim sonucum
Gercekten ise yaradi artik o tadi almiyorum bir de karsilastirma yapmak icin ares e grandmaster koydum yine onda da 27 ga 2.5/6 tur sarimla likite dair yorum farkliligi disinda ayni tat ayni koku/isin acikcasi bu isin basinda pek umudum yoktu ama su an cok mutluyum ????
Her klon icin boyle birsey soz konusu olur mu;olsa bu yontem ise yarar mi bilmiyorum ancak kesinlikle tavsiye ediyorum ????
Şimdi sira geldi 3*0.6 ve 3*0.8 afc pin edinmeye ????????????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Guzel gönlüne sağlık abi ????,iyi dileğin icin teşekkürler
Gerçekten hic umudum yoktu ise yarayacagina dair hatta hic fiyata cikaririm diyordum ama malum dvarw in aromasi hojdur ????
Bu fikri tuttum ben ???? bi cezvemiz eksikti hobimizde onu da tahsis ettim biraz zoraki oldu ama olsun,anlasiriz hanımla ????????????????
Edit:Ek -artik tum atolarda usulünce bu yontemi kullanirim hijyen icin ????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam bende Sxk'nın 3×0,6 ve 3×0,8 var (@murcix sağolsun :giggle: ). Normalde 3×0,6'nın 1,04mm'ye ve 3×0,8'in de 1,38mm'ye denk gelmesi gerekir ama bana 3×0,6 olan 1,2mm-1,3mm arası gibi, 3×0,8 olan ise 1,5mm gibi geliyor. Özellikle 3×0,6 olanı daha sıkı beklerdim. Belki de yapım sırasında bir hata oldu eğer sxk alırsanız belki sizinki düzgün olabilir ama bence beklenilenden daha havadar bu pinler. Kötü mü hayır çok güzel, hatta alıştım bile. Bende 2 Dvarw Fl var, ikisinde de bu pinleri taktığımdan beri çıkarmadım, gerçekten ss'ler ve şahaneler. Coolvape'in o ne idiği belirsiz pinlerine bin basar. Aklınızda bulunsun diye yazayım dedim.

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt