• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara En Çok Sevdiğiniz Atomizerler Hakkında

Pleasewait 

Council
Doğrulanmış
Şu zamana kadar kullanmış olduğunuz ve vazgeçemediğiniz atomizerler hakkında bize bilgi verirmisiniz?

Ben şahsım adına o kadar çok atomizer denedim. Her atomizerin farklı bir yapısı ve işlevi olduğu doğrudur.

Şu anda vazgeçemediğim Atomizerlerimi sıralamak isterim.

Flash-E-Vapor
17mm - 23mm
Dram2
Hussar The End
Hussar Project X
GUS Momentus v2

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
zephyr ile birlikteliğimiz çoook yzun yıllara dayanıyor hoca o yüzden zephyr in her kıvrımına hakim olmakla birlikte sıfırdan tel sarıp pamuklayıp likit doldurması benim için 2 dakikadan fazla sürmüyor. Troyu sardığımdan daha hızlı sarıyorum zephyri :)

Mtl Rda olarak achilles v2. zaten az sayıda vardı ülkede, niye sattığımı hiç bilmiyorum. umarım alan arkadaş severek kullanıyordur hala.
IMG_20200501_201052.jpg
Mtl rta olarak fev 4.5s . + olanı alacağım diye sattım, alacakken stok bitti, stok girilince binbir sorun çıktı hala yenisini alamadım :D
IMG_20181226_211542.jpg
DL rta olarak dvarw DL. şimdilik dotaio ile aldatıyorum kendisini, satıp bunu da unutulmayanlar arasına ekleyebilirim sanırım :D
IMG_20200501_104446.jpg
DL-RDL rda olarak jorda-B. keşke squonk modlara düzgün şişe bulabildiğim, 15 euroluk şişe için 45 euro kargo ödemeyeceğim bir yerde olsaydım. bıkıp squonku bırakmamla bu da yolcu oldu.
IMG_20180805_232216.jpg
insan gideni seviyor :) elindekinin de kıymetini bilmiyor

Son düzenleme:
Hellvape MD Bence çok merak etme???? evet güzel atomizer aroması gayet başarılı, spica pro, majör v2 benim için ayrı bi güzel atolar. Hellvape md Atomizere her ne kadar güzel olsada şeklindenmidir nedir bir türlü ısınamadım???? satmayı düşünmüyor değilim hani????

Kayfunlar(sırayla prime, v3 mini, v4, v5)
Spica Pro

Oooo dünya kadar vardır say say bitmez...

Ama favorilerimi sıralayayım;
Gus Phonomenon lite v2
Dvarw 22
Major v2
Troy 1xv3 (bunu geçen hafta kaybettim, nerde bilmiyorum çöpe attık galiba yanlışlıkla :D)

Dl saymıyorum zaten hepi topu 1-2 tane gelip geçti

Mtl olarak en keyif aldığım atomizerleri, kendi içinde iki kategoriye ayırdım. Basit kullanım, kısmen zahmetli olanlar diye. Ama hepsi kullanmaktan keyif aldığım ürünlerdi.. Basit olanlar;
1-Spica pro
2- Doggystyle(ilk göz ağrım)
3-Flash 17mm
4- Flash 24mm
Kullanımı kısmen daha zahmetli olan ama keyifli olanlar ise;
1- Gus sıkı deck 3p
2-kayfun lite plus v2
3- kayfun v4
4- kayfun 2.1

Mtl olarak en keyif aldığım atomizerleri, kendi içinde iki kategoriye ayırdım. Basit kullanım, kısmen zahmetli olanlar diye. Ama hepsi kullanmaktan keyif aldığım ürünlerdi.. Basit olanlar;
1-Spica pro
2- Doggystyle(ilk göz ağrım)
3-Flash 17mm
4- Flash 24mm
Kullanımı kısmen daha zahmetli olan ama keyifli olanlar ise;
1- Gus sıkı deck 3p
2-kayfun lite plus v2
3- kayfun v4
4- kayfun 2.1

Bir güncelleme yapayım;

Dl: Juggerknot mini ( başka tanka gerek duymadan uzun süredir kullanıyorum )

Mtl: Kayfun lite19
Dvarw mtl 22mm
Hussar klasik uzun tank
Anani mtl ( en az kullandığım olabilir ama zevkli atomizer )

(Kısa atomizerlerden hoşlandığım doğrudur????)

Önceden clonlarını kullanıp çok beğendiğim fakat klon oldukları için sattığım ama hala drop kitleri ile orjinal olarak satın alma hayali kurduğum efsaneler ise;

Skyline ve Taifun Gt3 (drop kitli versiyonları)

"İnsan memleketini niye sever? başka çaresi yoktur da ondan... Ama biz biliriz ki bir yerde mutlu mesut olmanın ilk şartı orayı sevmektir. Burayı seversen, burası dünyanın en güzel yeridir. Ama dünyanın en güzel yerini sevmezsen, orası dünyanın en güzel yeri değildir..." (Vizontele filminden)

Yoldaşlarım:

SAVE_20200630_213238.jpg

Evet tahmin edebiliyorum envai çeşit şeyleri görünce insanın gözü kayar:) ama hocam bu sene ilave alacağım sadece çelik gövde tubemod,çünkü bendeki mod uzun dl ato için pek şık durmuyor,bu tarz modların boyları sanırım hemen hepsinin aynı gibi ama biraz araştırayım kısa boylu güzel birşey olursa düşünüyorum almayı.

Pico kit aldım Melo 3 sarmadı sonra da senelerdir Troy 1x v3 ilk ve tek fakirliğin gözü kör olsun ???? ateşliye geçmiştim askerdeyim diye inşallah dönünce tekrar kavuşacağım son 5 gün

:oops: Zehir ve ben????? Komutanın oyunu o, adımı çıkarttı ????

İşin makarası bi’ tarafa, yabancı platformlarda genelde şöyle bir gelenek oluşmuş yıllar içerisinde: fotoğraf, video, teaser, vs., koyduktan sonra yorum, gırgır, eleştiri, vs., şeylerle trafik oluşmuş. Aroma yorumları bile böyle neredeyse. Buna benzer bir şey çıkar mı acaba diye uğraşıyordum???? Adımı çıkarttı akrep komutan????????

1,906Konular
128,440Mesajlar
9,850Kullanıcılar
hcank007Son Üye
Geri
Üst Alt