• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara En Çok Sevdiğiniz Atomizerler Hakkında

Pleasewait 

Council
Doğrulanmış
Şu zamana kadar kullanmış olduğunuz ve vazgeçemediğiniz atomizerler hakkında bize bilgi verirmisiniz?

Ben şahsım adına o kadar çok atomizer denedim. Her atomizerin farklı bir yapısı ve işlevi olduğu doğrudur.

Şu anda vazgeçemediğim Atomizerlerimi sıralamak isterim.

Flash-E-Vapor
17mm - 23mm
Dram2
Hussar The End
Hussar Project X
GUS Momentus v2

Oyla 0
Adv olan tütün likitim için sadece majör kullanıyorum, ne majore başka likit koyuyorum ne de o likiti başka atomizerden iciyorum.
Bir haftadir patibulum, 10 gündür de mtl kitli hussar test sürüşündeki günlük setuplarım. Modifiyeli doggy ve Expromizer v4 kenarda duruyor, bu hafta içi bire bir kiyaslamalari yaparım ama Expromizer v4 extra boğaz vurumu sevmeyenler için çok dengeli bir atomizer, kullanım kolaylığı ve sevdiğim likitlerdeki aroma yorumlaması ile 2-0 önde başlıyor rekabete.

bugun denemeye başladığım vapor giant m5de içim karakteri olarak baya iyiymiş
ama uzun bir atomizer
içim olarak genelde fev,taifun gibi uzun kule gibi atomizerler keyifli
boy takıntısına düşüp kısa diye aldıgım hiç bir atomizer kalıcı olmadı

Sigara hissi verdigi için nedeniyle hala MT3 ve Kayfun Prime dan vazgecmem

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Üstad merhaba. İntake veya Gear konusunda karar verebildiniz mi?
Bu ara yine DL aşkım depreşti. Evde kal evde kal diye psikolojim bozuldu. Drop solo ne yazık ki sıçrama ve sürekli damlatma konusunda beni yoruyor.
Ben de bir DL RTA alayim dedim. İntake ve Gear arasında kaldım. Siz seçim yapabildiyseniz kopya cekecektim. :)

Vazzling FEV v4.5 23mm
By ka v8
Penodat

Son düzenleme:
Drop solo içinde sıçratma için şöyle yapabilirsiniz. Şişeden likiti damla damla driptipten 10-15 damla damlatıp sonra ilk puffı 2 saniye içeri üfleyip(hava kanallarından dışarı çıkartarak) daha sonra içinize çekmeyi deneyebilirsiniz. Likit direkt coile geldiğinden fazla beslemiş gibi oluyor. İlk puffta sıçratma yapıyor. Drop solo kullanmadım ama normal drop kullandım. Dropta da sıçratma oluyodu. Böyle çözmüştüm sıçratma olayını :)

Bende Gear a meyledip, İntakeye kaymistim. şimdi bir de Tauten inceleyim :)
AE nin Avrupa depolarında.olan ürünler varsa onlara bakın Üstad.
Çin'den sipariş çıkmıyor. En azından benim verdiklerim çıkmadı :)
Drop Solo ile tuhaf bir ilişkimiz var Üstad.
Kurulum yaptığım gün hiç çatlama patlama sicratma yok.
Ertesi gün, susmak bilmiyor atomizer :)
Dryhit olacak kadar pamuğu kurutuyorum. Sonra likit koyuyorum dipten, yine patlıyor :)
O sebeple karar verdim alacağım bir single coil RTA. Tauren Dualmis. Ben yine İntake peşine düşeyim :)

DL : Hellvape passage RDA

MTL : Expromizer 2.1

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok fazla ato denedim say deseniz zor sayarım açıkçası. Dl ile pek işim yok bu zamana kadar goblin mini v3 ve diablo kullandım vede elimde şu an hiç dl ato yok Şu an vazgeçilmezim diyebileceğim atolar ise;
1- hellvape md mtl rta
2- dvarw orjinal.
Aslında precisio da çok iyi ama vazgeçilmezim değil. Cog çıkıp buralara gelirse precisionun yerine geçiririm.

Mtl
Major v2 - cok iyi anlaşıyoruz kendisiyle
seviyorum bu atoyu
Brsrkr v1.5 mini - cogu kisi icim keyfi olarak begenmesede aroma konusunda hoşuma gidiyor ????

bir ara elimde kayfun five pawns edition vardı beğenerek uzun sure kullandim ???? satmam diyordum sattım ???? sor bana pişman miyim? Hayir ????????????

cok merak ettiğim hellvape md
O da niyeyse bilmem ???? herhal @qersnc abim kullaniyo
Kıskanma diyorum bu kadar ama nafile????????

dl mi?
En son obs crius kullandım ilk çıktığı zaman,ilk versiyon yani,yeni çıktığında
Kabul ediyorum fosil diyebilirsiniz ????

bunlar dışında elimden gecen cok mtl var hepsini saymaya gerek yok
Bu isin kralı ne diye soracak olursaniz benim icin
Orjinal taifun gt 3 mtl kitli ustune ben bilmem, bilen beri gelsin...

Atesledim fitili ????????????????

Konu sahibi @Pleasewait
sirin baba sevgiler ????????????

Bak hocam işte demeseydin bunu keşke. Ben de kayfun five pawnsımı satmış biri olarak pişmanım yahu. Bir seneyi geçmiştir belki satalı. Çekmecede bir adet klonu varmış geçenlerde gördüm ama kötü zevk vermiyor hiç. Five pawns yada genel anlamda kayfun lite serisi az yakar çok kaçar hocam beni hiç zorda koymamıştı fivepawns. Kayfun da zaten bana göre o serilerden sonra gerçek bir kayfun çıkartamadı. Hiç mi hiç sevemedim prime ı :(
Md mtl çok iyi bir atomizer hangi likiti koyduysam aromasını oldukça başarılı verdi. Likite göre hava tüpü ve afc açıklığı yapmak gerekiyor ama. Ama gerçekten iyi atomizer üzmez. Bence en büyük sıkıntısı düz camı 2ml kapasiteli. 24 mm atomizer 2ml kapasiteli olmamalı yahu. Bombeli camda afedersiniz inlere hortlaklara benziyir :)
Precisio iyi derken elimden çıkarttım mesela gerçekten de vazgeçilmez değilmiş :LOL:
Yalnız le zephyr mi çıkacak vazgeçilmezlik savaşının galibi bilmem ordan bana bakıyor beni sar conan beni sar diyor şu anda :)

Yok hocam ya o kadar da gömmeyelim. 200₺ sıfır fiyatı olan bir atomizerden fazlasını yapıyor aslında. İyi atomizer seviyordum ben aslında aromasını içim keyfini ama yine atomizer birikmeye başlayınca en zayıf halka bu arkadaş çıktı :LOL:

1,915Konular
128,467Mesajlar
9,853Kullanıcılar
canözdmrSon Üye
Geri
Üst Alt