• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Ennequadro Mods - Kuma Rta

Kuma Rta için yeni bir kuma kullanıcısı olarak yorum yapayım.
Aldığım arkadaş güzel bir söz demişti öyle başlayım. Kuma Rta kuru buhar veriyor. Bundan dolayı Pastane ve tütünde başarılı. Yaş pastanın bile sadece adı yaş normalde kuru :)
Hava pimlerinin açısı 45° bundan ve yapısından dolayı havayı flash atomizerdeki gibi direk coile vurmuyor. içeride bir hava akımı oluşup yelpaze şeklinde havayı veriyor. Bundan dolayı flashta boğaz vurumu tak diye mideye vururken. Bu atomizerde yapısandan dolayı boğaza vuruyor.
Rdl yapılabiliyormuş Aldığım arkadaş böylede kullanıyormuş 1.4mm iki hava pimi açık. 0,6ohm clapton tel ile başarılı sonuç veriyormuş. Ben denemedim daha :)
Benim deneyimim şu ana kadar soyleceğım her likite göre ayrı baca seçiyor. Ben Castle Long'ta kubbe tipinde başarılı, Tatli bir tütünde merdiven tipi olanda,
Calipitter Chowda Düz bacada misal. Mtl içiminde en iyi aromayı 1tarafı kör diğer tarafı 1mm hava piminde başaralı buldum. Sıkı içimi sevmeyenler bu atomizeri beğenmeyebilir. 1,2mm hava pimi ile aroma performansı baya düşüyor. Sesiz atomizer kullanmaya alıştıysanız. 1.2mm hava pimiylede seste yapıyor. çift taraflı denemelerimde aroma ve boğaz vurumun da başarılı sonuç alamadım. Sonra 0,8mm flashın pimlerini emanetten taktım. Sanki iyi gibi oldu ama yine de 1mm diğer tarafı kör gibi değildi. Buhar sıcaklığı ION v2 4ml gibi diyebiliriz. Ilık ile soğuk arası (1,5ohm-1,8ohm sarımlarım). Boyutuna göre başarılı.
Sıkı içimi ve flashı sevenler alıp deneyebilir. Ufak bir atomizer olarak boğaz vurumu, aroma, ılıktan soğukumsu buhar verebilen güzel atomizer. Özelikle yazlık güzel bir setup olur.
IMG_20230129_113452.jpg
IMG_20230202_123921.jpg

1.
IMG_20230220_162418.jpg
2.IMG_20230220_163048.jpg
3.IMG_20230220_162436.jpg
IMG_20230220_162354.jpg
Merhaba herkese ????????
Güzel bir atomizer kuma rta herkeze hitap edebileceğini düşünüyorum sağolsun bir tanıdık vasıtasıyla ulton klon denedikten sonra kendisini uzun bekleyiş sonrası bir aracı arkadaş ile temin ettik bu uzun bekleyiş orjinali için değdi yaklaşık 1.5 aydır düzenli olarak kullanıyorum ulton ile ile arasında farkları neler derseniz mazeme kalitesi çok iyi işçilik vs. En önemlisi içim orjinal ile arasında içim farkı biraz farkediyor derseniz bu fark nedir bana göre o kadar fazla gelmedi bir tık vurum yüksek buldum ve daha sessiz çalıştığını gördüm.
Kutu içerisinde 2x1.2 2x1.4 2x1.0 2x0.9 2x kör tıpa yedek vida oring seti mevcut.
Ben denemelerim hepsini 2x9 pimler ile yaptım çünkü çok havadar bir içim sevmiyorum.
1. Deki baca ile 28ga kanthal 1-10 denediğimde vurum orta aroma var yok arasında bir yerde aynı baca ile kanthal flat 06.01 denediğimde ise sadece aromada orta seviyelere geldiğini gördüm.
2. Deki baca ise benim en çok sevdiğim baca oldu aynı değerleri aynı teller ile denediğimde kanthalda vurum yeterince gayet iyi aroma orta derecede ılık bir içim
Flat telle bu baca beni çok şaşırttı vurum ve aroma çok yerli yerinde ve ılık diyemem soğuk bir içim sunuyor ????
Aynı baca dicodes nife30 ilede deneme yaptımda ise aroma var yok arasında bir yerde vurum yeterince kadar iyidi
3. Deki baca aynı teller ile aynı değerler denediğimde kanthal yine bir ılık içim sundu aroması ortanın üstünde diyebilirim flat ise gatet güzel orta derece içim sunuyor.

Yaptığım karlıştırmalar aromaları kayfun x göre ve meyve türlüri likitler tüketmiyorum denemeler tütün ve kahve mixleri.

Not: Bu işleri pek beceremem yinede görüşlerimi paylaştım umarım işinize yarar.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Piyasa yılan dolu hocam zehirden yana endişe etmeyin ???? bak mesela otgunz yan mahalledeki konuda vermiş zehiri. Benim yılan olmam için daha 40 fırın ato kullanmam lazım.

Salih sen iyi bir arkadaş güzel bir kardeşsin yapmazsın öyle şeyler. Aylardır sabah 5 te kalkıp işe gidiyorum, gün içi yoğun, mesai bitimi de yorgun oluyorum. İşler şahane, kuma bahane biraz yani. Fırsat buldukça bi bakıp gidiyorum.

Kuma etkisi değil ama kızdığım durumlardan dolayı böyle etliye sütlüye karışmadan ara sıra bakıyorum. Aslında kuma ya ek olarak bende sana verdiğim tavsiyeyi kendimde uyguladım ve 6ml Bishop aldım her hafta farklı mod atomizer takılıyorum
20D4F0C8-D26B-431E-859D-4B6F931D5AD7.jpeg
bu haftanın şanslıları bunlar ????

1,896Konular
128,303Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt