• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Ennequadro Mods - Kuma Rta

@Labuda hocam Kuma için plexglass cam nereden buluruz. Hatta bishop içinde cam lazım ama geçici olarak plexglass ikisine de yeterli olur

Onun sitesini bulamadım. Daha önce forumda bir link verilmiş ama oda ayrıca bir forum gibi bir izlenim bıraktı neyin ne olduğunu anlamadım.

Son düzenleme:
Yok canım zahmet etmeyin hocam. Telegramda baktım karşıma direk bir liste çıktı zaten Bishop ve Kuma uyumlu şeklinde belirtilmiş. Bishop için ayrıca cam ilerleyen süreçte temin ederim kutu içeriğini tamamlamak için. cam sağlıklı falan ama çabuk kırılıyor. pleksi 2 tane alır kafam rahat kullanırım bari.

Bendeki kumanın camını bishop a taktım biraz sıkı oldu ama bishopa takabildim. Fakat bishop camı kumaya olur mu test edemedim malum kırıldı 2 camımda. zaten kumada sorunum yok bir tane yedek olsun diye alırım. eğer kumaya uymazsa bishop ta kutu içeriği yaparım artık

jeton sonradan düştü bunlar pleksi gibi duruyor resimlerde, siz kırıldı derken cam mı almıştınız

Valla şu an Telegram kanalını çözmeye çalışıyorum. Yine baya satışın döndüğü bir yer bir türlü adapte olamıyorum bu tarz kanallara. Kimin kim olduğunu anlayamıyorum ama kanal sahibi belli ki sadece cam tedariğinden sorumlu. Araya haftasonu gireceği için aciliyetle iş yapmaya gerek yok sanırım. Cumartesi elime ulaşacağını bilsem yarın çözerdim ama zamanı sıkıştırmaya cumartesi günü kendimi eve bağlamaya gerek varmı bilemedim.
Belki Bishop için ileride cam almaktan vazgeçip 2 tane bundan 1tanede kumaya yedek alırım.

Ben atomizerleri yıkadığımda oringler şişme yaptığı için Bishop camı zaten o şekilde kırıldı. Sıktıkça camda oringe girer diye düşünüp sıkmaya devam edince çatladı tabi doğal olarak içinde likit varken. Denemek için kumada kullandığım kutudan çıkan kendi pleksi camını bishopta kulandım oda muhtemelen şişme oring sebebi ile zor girdi ama girdi.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Gerçek camı orijinalde de kırar hocam, gerçek cam kullanmak için 1 mm oringe düşmek gerek. Kuma tankının alt-üst çıkıntıları varken, Bishop tankında olmaması nedeniyle oring ölçüsünü düşürmek gerek kullanılacaksa.
PC Bishop camını Kuma'da 1.5 mm oringle dahi kullansam bir şey olmamıştı.

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt