• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara Esigara Kullanım Süresi

emreonal

Community
Merhaba arkadaşlar ateşliyi bırakalı birkaç hafta oluyor ve elektroniğe başlar başlamaz bıraktım ve canım hiç istemiyor. Psikolojik olarak zor zamanlarda insanın bi yakası geliyor ama dayanıyorum. Normalde ateşliyi canım çektiğinde alıp içerdim ve 3 dakika falan sürerdi. Fakat şuan kullandığım elektronik sigara bir oturuşta en az 15 dakika buharlıyorum. 9 mg tütünlü likit kullanıyorum. Nikotin oranını arttırmak istemiyorum aksine 0 mg inme planım var. Sizden ricam bana günlük nikotinim, bir oturuşta ortalama kaç puf yapmam gerektiğini sormak istiyorum. Nikotinin bana zararı olduğunu düşünüyorum çok uykum geliyor ve çok fazla uyuyorum bunun nedeni nikotinden kaynaklandığını düşünüyorum. Birde sürekli bir halsizlik ve bişey düşünememe sorunu yaşıyorum. Bir keresinde içtikten sonra titreme yaşadım sanki titreme demeyelim ama böyle çok hiperaktif oldum ve duş almadan rahatlayamadım. Sizin kullanımınız nasıl biçimde bunu sormak istedim. Herkese çok teşekkür ederim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Bayadır görüyorum yazıyor çiziyorsun herkezden bilgi alıyorsun. Kafan ellerin dolu fakat çok bilgi hiç bilgidir. Kafanı gereksiz şeylerle doldurma. Herkesin yaptığı gibi kit ile başlamışsın. Mtl arayışındasın belli çünki ancak o seni düzgün hissettirecek.
Hiç kafanı yorma 100liralık bir troy rda al, 26 veya 28 kanthal teli 6 7 tur 2mm lik saatçi tornavidasına sar. Efkar likiti in tadına öyle bak. Bunu kendin deneyimlemezsen kim ne derse desin birşey anlamayacaksın..
Birde tavsiye sanırım öğrencisin, ankarada bu işi bilen elinde tecrübesi ile bolca ato denemiş arkadaşlar var. Buluşup farklı deneyim Ato aroma neymiş kendin bak.. Benimde şahsen tanıdığım sana yardımcı olacak bir çok insan var.
Ama mutlaka bir troy x1v3 ile başla ve sonrası gelir..

1,930Konular
128,742Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt