Dernekler Evli Buharcılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (Ultem Çatı)

Sadece mtl kullanan su bekar ama sultan adama bir dl atomizer önerisi verseniz :( yan dal olarak dl ye geçiş yapmak istiyorum sanırım single coil ben gibi mtl den dl ye geçenler için yumuşak bir geçiş olur :D tauren one gözüme çarptı önerisi olan var mı

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Abi ozaman nizah çıkarayım nizah var iken umrunda olmaz mod filan 3-5 güne farkına varır isede 15-20 gün oldu alalı maşşallah ne kadar ilgilenion benle derim ????????

@Reyes hocam tauren one ı craver hocam biyerde öneriyor idi
Gearda olabilir rda kıvamında aroması vardır benim gibi aroma yoksunu adama bile aldırdı ise aromayı varın hesap edin
Dl yi çok seven biri olarak likit begenememekten dolayı bıraktım

Biraz uzun oldu. Okumadan geçebilirsiniz. Önemsizz !!!

Bir anımı paylaşmak istiyorum. Dicodesi alalı 1-2 ay oldu hanım 200 lira sanıyor dicoyu. Biz bi ev görmeye gittik ailecek annem babam hanım dico üstü o gün pro var işte babamlar önden çıktılar hanım beni bekliyor. İşte ben montj arabadan alıyor idim ki cebinden düştü yere çakıldı 1 siyah birşeyin fırladığını gördüm benim içim gitti ama anlatamam ilk kez düşürmüşüm yeni almışım hanım dediki yahu sana ne oldu kırılırsa kırılsın bitane daha alırsın dedi. Ben o anın verdigi hitdet ile 2bin lira o nereye alıyon diye bir laf çıktı ama ağzımdan göz göze geldik benim jeton orda düştü. Sonrada üsteledim laf yapacan tatava yapacan die öyle dedim dedim sanki zırp pırt malzememi alıyorum dedim. Altı astarı bir mod bir atom var dedim mod kutularının tamamı iş yerimde olduğu için hepsini aynı sanıo 1 modum 1 atom var olarak bilio niye anlattım bilmiom ama paylaşmak istedim.
Okuyan herkese teşekkür ederim ☺☺
Edit: dicoya bşy olmamış pronun delrin driptipi kırılmış. Başka zarar ziyan kırık çizik yok

Valla doğru biz unutuyoz ama onlar unutmuyor. Bazen eski mevzuları açıyor vay arkadaş ne beyim var sizde diyorum o öylemi olmuştu diyorum.
Allahım bize yardım etsin. Şizofren gibi hissediyorum hanım öyle anlatınca ben neden hatırlamıyorum dediğim çok olay vardır.

[
Ben gitmişimdir Triesteye. Kapalı kutu mod sorun olur. Uçak altına vermek sorun olur. El bagajında daha iyi olur. Havaalanı gümrüğü el bagajına genelde bakmıyor. Bakacağı tutarsa sorun olur. En güzeli kutuları bagaja, modları cebe.

Bu vesileyle bir anımı paylaşayım. Almanyadan Dico 21700 aldım. Kutusu metal. Giderken kablosuz şarj standımı götürmüştüm. Afilli gözüken birşey, üzeri ahşap falan. Kutu boş olsa olmaz, içinde dico olsa hiç olmaz. Dicoyu cebe attım. Kutusuna şarj standını koydum. Gümrükte baktılar. Kutuyu bile açtırdılar. Şarj aleti kutusu olduğunu görünce sorun yapmadılar :)

Reload Rta :)

1,915Konular
128,508Mesajlar
9,854Kullanıcılar
BayramZKNSon Üye
Geri
Üst Alt