Dernekler Evli Buharcılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (Ultem Çatı)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Müzmin bekar bir arkadaşa ön ayak olduk, tanıştırdık. Gayet iyi anlaştılar. Tamam dedik bu iş "bu sefer" oldu.
Bir ay sonra çekine çekine sordum ulan oğlum naptınız ne zaman istemeye gidiyoruz
- Bilader biz kanka olduk o şekilde düşünmüyoruz.
Allah seni bildiği gibi yapsın dedim.
Karışmıyom daha kimseye.

Nişanlandığımda sigara içiyordum, hanım içmiyor tabi, her sigara içen nişanlı erkeğe sorulan soru doğal olarak bana da soruldu "bırakacak mısın?" "İnşallah bırakırım ama söz vermiyorum" deyip atlattım.
Evliliğin 10.yilinda yardım almadan 3 ay bıraktım, 3 ay sonra hanım "sen yine sigaraya başla, ev savaş alanına döndü" deyince tekrar ateşliye başladım. 25 senelik tiryakiliğin ardından esigara ile ateşliyi bıraktım. 3.5 senedir evin her yerinde 7/24 esigara içiyorum, çok (gerçekten çok) para harcamışımdır bir tek gün bile bana çemkirmedi Allah razı olsun.
Not: Maşallah deyin bu yazıdan sonra nazar olursam yeminlen silerim üyeliğimi :LOL:

Benzer süreçlerden geçmişiz. sanırım flört yada nişanlılık döneminde 9 ay kadar sigarayı bırakmıştım ve sadece bir fincan Türk kahvesi sebebiyle geri dönmüştüm. 10 yıl sonrasinda e-sigara sayesinde tekrar bıraktım ve bir daha sigaraya dönmeyeceğimi umuyorum. Bir yıldır bende buhar makinesi gibi dolaşıyorum her yerde. Evin çoğu dolabında likit/şişe/cihaz var ???? buzdolabının yumurtalık bölümü bende :) özgürce takılıyorum vesselam. Elimde de epey mod ato biriktiği ve ihtiyacım kalmadığı için sadece uygun fiyat bulduğum yada merak ettiklerimi alıyorum artık.

@roadless Size de kocaman bir nazar değmesin diyerek konuyu bağlayayım.

Selamlar ultem çatı. 50 liraya stabwood aldım ama ben kendimce çakallık yaparken farklı birşey keşfettim. Bizimkinin aldığı makyaj malzemesi gibi şeylerde baya ucuzmuş 10 lira ile 50 lira arasında hepsi

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Evliler birikim yapabiliyor. Sebep bu.
Şimdi diycen ki bekarlar yapamıyor mu?
Tanışma gün dönümü hediyesi, Tanışma ay dönümü hediyesi, tanışma yıl dönümü hediyesi.
14 Şubat hediyesi,
-"Ay aşkııımm şuna baksana nekadar şiriiin" hediyesi
Pastanesi, lokantası, gezmesi, tozması ............. daha da uzar gider.
Nasıl para biriktirecek de stabwood alacak garibim.????????????????????

1,892Konular
128,234Mesajlar
9,831Kullanıcılar
DaffyDuckSon Üye
Geri
Üst Alt