• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara FeV 4.5s+ Ötme Sesi

comefast 

Doğrulanmış
Arkadaşlar elimde coolvape klonu fev 4.5s+ atomizer kullanıyorum. Ama bir fiiiiiik diye bi ötme sesi var. Paket içersinden çıkan en küçük hava vidasıyla kullanıyoyorum. Diğer taraf kör vidayla kapalı. Kanthal a1 27ga 5/6 tur tel kullanıyorum. Cotton bacon prime kullanıyorum. Deckin oringleri gevşek olduğu için oringlerin altına yarım tur teflon bant yapıştırdım. DLC fitilleri üstten toplu iğnenin başının yarısı kadar içe batık şekilde konumlandırdım. Pamuklamam ise kör vidaya doğru hafif uzun ve deck tabanına değecek şekilde. Ne yapmam lazım bu ötme sesinden kurtulmak için.

elimde fev kalmadı, hepsini sattım. ama @murcix üstat akşam resimli bir görsel atabilir sizin için :) dabiki 3 saat farkı unutmamak lazım. bizde gece 22-23 gibi atabilir ancak :ROFLMAO:

evet iki taraftan da zemine degiyor. ben bu sekilde tercih ediyorum ama vida bitiminden kesip kisa kullananlar da var. her turlusunu deneyin siz de.

Bende uzun bırakıyordum lakin s değilde iki kuyrukta kör vida tarafındaydı. Aroma ve boğaz vurumundan pek şikayetim yok aslında. Ben acaba pamuklama ötme yapar mı diye merak ediyordum ama alakası yokmuş anladığım kadarıyla

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Anladım hocam, ikinizinde vaktine eline bilginize sağlık. Takılı olan hava pimini çıkarıp ağzıma alıp orta ayarda nefes alıp vercem eğer ötme vs yaparsa anlıcamki içinde çapak var ama bi anormallik hissetmezsem iki hava vidasınada dlc oringini takıp öyle takıp sızmayı önlicem

@murcix @comandante hocam bugün deckteki oringleri kutudan çıkan yedek oringlerle değiştirdim yarım tur koyduğum teflon bantıda çıkardım şu an iyi gibi. Dlcleri üstten sıfır yaptığımda decke fazla likit gidiyor onun için dlc fitilleri hafif içeri bastırdım pamuğa değsin diye ondada sıkıntım kalmadı. Havalandırma vidalarını çıkarıp peçeteyle orta bellcapi içten dıştan sildim, aynı şekilde hava vidasını ve kör vidayıda sildim. Sonra araştırmama göre coolvape klonundan 1.2-1.4-2.1 mm hava vidası çıkıyormuş. Ben en darını 1.2 yi takıyordum bildiğin üzere ötme yapıyordu. Senin dediğin gibi vidalara oring takmaya çalıştığımda paketteki en küçük oring vidaya büyük geldi yani takamadım. Bende 1,4mm lik hava vidasını taktım diğer tarafada kör vidayı. İyice sıktım ve şu an pürüzsüz bir buhar elde ettim. Ne çok sıkı insanı yormuyor nede çok havadar boş buhar çekiyormuşum gibi hissettirmiyor. Belki ilerde temco by david hocamdan daha sıkı vidalar temin edebilirim ama şimdilik gerek kalmadı ama oring seti temin etmem şart. Nereden temin edebilirim. Bi yol gösterseniz link atsanız. AliExpress te olur.

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt