• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Flash-E-Vapor (FEV) Kullanıcıları Kulübü

Yürü bre ehli deve endamını göreyim Flashsız geçen gecelerin cezasını vereyim.
Flash"la ögrendiğim iki kural
1.Bundan sonra kullandığım aroma miktarını yükseltmelisin (% daha karar veremedim)
2.
Castle Long O kadar hoşuma gitmiyordu (Flash ile favori aromam,sevmediğin aromalar vurum ile değişik yerlere geliyor)

Geç de olsa kulübe katıldık. Yıllarca rda kullandıktan sonra ilaç gibi geldi. Aroma da bana kalırsa yüksek, boğaz vurumu gayet iyi. Doyuruyor ve ateşli aramıyorum. Aroma konusunda troy 1xv3 ten aşağı kalır yanı yok bence. Aroma zaten beni sarmıyor çok, tekrar sek nbase geçeceğim. Soğuk buhar olayı da çok iyi çekerken hiç bir şey anlamıyorum bile :) . Özetle ateşli simülasyonu için doğru tercihmiş. @omeringen hocama da teşekkürler. Alana kadar çok başını ağrıttım ama sağ olsun hep sorularıma yardımcı oldu.
20230316_091858.jpg

1681942626699.png
@omeringen üstat bu ne işe yarıyor ne faydası olur kısacası nasıl kullanılıyor flash ıcın yabancı sıtelerde satılıyor ama temın etsemmı bilemedim

1681942934572.png

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Kullanmadım, elbette varsayılan halinden iyi aroma verecektir ama aroma odaklı ürünlere göre de zayıf kalacaktır. Yüksek aroma seven bir kullanıcının böyle arayışlar yerine piyasada bolca bulunan aroma odaklı ürünlere yönelmesi daha doğru olur düşünceme göre, en azından ben öyle yapardım.

1,896Konular
128,302Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt