• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Flash-E-Vapor (FEV) Kullanıcıları Kulübü

omeringen 

Doğrulanmış
Web Sitesi
drive.google.com
Merhabalar,
Soğuk buhar seven arkadaşlara selamlar olsun. ???? Edindiğimiz bilgileri burada paylaşalım istedim.

FEV edinmek isteyen arkadaşların kafası
parçalar dolayısıyla biraz karışabilir. Bir iki ufak toparlama ekleyeyim genel anlamda v4.5
için, zaman zaman güncelleriz.

PDF kılavuz :
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Ana klasör:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Moderatörün son düzenlenenleri:
teşekkürler güzel 1 anlatım olmuş.. 1 de bu güzelliğe bellcap bulabilseydim daha güzel olacaktı. neyse ki kısaltma kiti mevcut onu aldım yolda geliyor

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bellcap olarak 2fdeal sitesinde Ulton'un Ultem bellcap modeli var. Fasttech'de YFTK PEI bellcap var. Steam Tunners üretimi olan en güzeli ama pahalı azıcık. :)
Gerçek camlı kısaltma kiti yine 2fdeal'de bulunduğu gibi, Alibabuş'taki Vape Daily Store mağazasında da mevcut.

bunlarda var da buraya getirtme yöntemini bilemiyorum sıkıntı orada :) neyse kısaltma kiti yolda onunla vakit geçirip sonrasına bakarım artık

Ae ye kısaltma kitinin(cam) ucuzunu gördüm dün
26 lira ücretsiz kargo
Cam sağlıktır
Fev rta diye aratınca aşağılarda

kullanım kısaltma kiti ile daha iyi oldu.. yine de bellcap görürsem veya satan olursa onu da alacağım

Ekli dosyalar

• 1555650708939..jpg
    1555650708939..jpg
    26.1 KB · Görüldü: 360
Bir gün dönüp dolaşıp, Majörün yanına yeniden temin ederek, katılacağım gurup. @omeringen in her platformda FEV severlere katkısı inanılmaz. Ellerine sağlık...
Keyifli buharlar...

@oknakn79 hocam için gerek penodat gerek ida ile fev 23mm yi nemli buhar yönünden karşılaştıracak birileri varmı acaba yorumlara İhtiyacımız var

Peki kullandığınız en nemli buhar veren rta ve rda hangileri....?

Gus’ın atomizerleri nemli buhar konusunda bence en iyiler. Fakirs’in yeni çıkaracağı ION S 18mm’nin prototipini denedim, onu da oldukça nemli bulduğumu söyleyebilirim

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt