• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | E-Likit Günde Kaç Ml Likit İçiyorsunuz?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Sobalı evde yaşamadım hiç ama valla beklentimi yerlere düşürdünüz :D Atoyu sirkeli suya yatırtır diyolar. Söndürüp tekrar yakılan sigara diyolar. Lastik kokusu diyolar. OOyykkkkk diyolar. Leş diyorlar. Gelmeden iğrendim resmen :) . Black note aromalarından burley denemiş, bir tank sonra içememiştim kokusu bile ooykk geldi bana. Hiç uymadı neredeyse. ilk fırtlar eh işte dedirtti ama sonradan yok olmadı yani. Zar zor bitirdim tankı. Sırf şu yemeklerden sonra yakmamak için denemek istedim. Hayırlısı bakalım neler olcak :) Elimde hazır demlenmiş cdd no.8 vardı 20 ml kadar. Biraz şekerli gelmişti en son, en kötü ona damlatırım 7-8 damla bakalım.

Ustat o likitten 1 litre icebilen adamin heykelini dikerler :ROFLMAO: adamin rengi bile degisir, kapkara olur :LOL:

Hocam kahvalti ve yemek sonralari bende cok sikinti cektim sigara icmemek icin ilk zamanlar. Biraz kendimi tutarak daha hirsla cektim buhari. 10-15 gun sonra alistim yeni duruma. Cunku "benim yeni sigaram bu" demistim. ayrica bu likitte bana o zamanlar cok iyi gelmisti. hala yemek sonralari ve cay/kahve ile ya 555 ya da net golden virginia tarzi likit tuketiyorum. Biraz kendinizi zorlarsaniz basarirsiniz. ????

edit:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Tum NET icerikli aromalar oyle. 2ml'den sonra degistiriyorum, oncesinde bobine bakmiyorum bile zaten. cunku bakinca icemiyorum :ROFLMAO:
sanirim 10 cesit kadar almistim NET. 3 cesit harika bir icimli. Onlardan almaya devam ederim ama digerlerinin kahrini cektigime degmiyor. @Saldıray Abi

1,903Konular
128,395Mesajlar
9,847Kullanıcılar
AngaraMeSiSon Üye
Geri
Üst Alt