• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Hangi Atomizer ile Hangi Likit?

sotw 

Council
Doğrulanmış
Her ato her likiti kendince yorumlar, kimi alt, kimi üst notaları öne çıkarırken kimisi de dengeli bir şekilde verir. Tabi bu arada dilimizin tat alma reseptörlerinin bize o likitin tadını nasıl yansıttığı da önemlidir.

Her ne kadar birden çok likit tüketsek de mutlaka doğru kombin de daha çok zevk aldığımız bir ikili vardır. Sek Nbase bile kullandığımız bileşenlere göre atodan atoya farklılık göstermektedir. Asıl soruya gelecek olursak;

Hangi ato ile hangi likiti tüketmeyi daha çok seviyorsunuz? Sek N-base tüketenler içerik belirterek cevap verirlerse çok güzel olur. Birden çok kombin de yazabilirsiniz.

Şimdiden herkese teşekkür ederim…

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
@murcix Hocam senin önceden biryerlerde bir postunda flashı claptonla kullanıyorum diye bir sözün vardı. Bende nano alien sardım 5 dakika önce heisenberg orjinal aroma ile denedim 9mg....

Atomizer rda ya döndü desem yeridir. Yalnız boğaz vurumuda arttı. Sende de böyle oldumu. ( 1.2 tek hava pini takılı, coil hava pinine yaklaştırılmış halde.)

Edit: aslında bir bakıma rda zaten çalışma prensibi olarak, aroma arttı demek istedim

Bu arada @CevizAğacı

Çok az daha düşük Boğaz vurumu olsun istersen sarım klavuzunu post vidalarına yaslayıp bobini tam hava kanalının karşısına hizalarsan daha iyi olacaktır. Tankı dışarıdan minik çentiğe oturtup tam vidanın hizasına kolaylıkla getirebilirsin.

Eğer ki Fev den daha fazla Boğaz vurumu alayım dersen çift bobin tavsiye ederim. Yalnız Boğaz vurumu değil de başka birşeye dönüştürüyor ????????

Sağolasın????
Farklı farklı sarımlar, pozisyonlar, hava ayarları denemeleri yapıyorum şu anda..
Daha farklı teller ve tc denemeleri var, ama şu ana kadar en beğendiğim sarım nano alien clapton, 0.70 ohm, 1.2 tek delik hava pini, coil tam pinin karşısında ve pine yakın konumlandırılmış ( sizin anlattığınız taktiğin aynısını @omeringen hocam da tavsiye etmişti, o taktiği kullandım ) haldeyken yakaladım...

Çift nano alien bırakın sarmayı düşündüğümde bile boğazımda gıcıklanma oluştu....????????

Fev'in en iyi yönü işte, hangar gibi deck, istediğin fantaziyi dene hocam. Çift Clapton aşırı gelir zaten belki de sağlıklı çalışmaz bile. Ama müsait bir zamanda kanthal sarıp denersin. Çok içilesi yok benim için ama denemiş olursun ☺️

Coilology nerden buluruz. Bendeki bitmek üzere????

Tel mı alıyorsun sen, hazır bobin alıyorum ben. FT 3e satıyor.

Ekleme. Gördüm şimdi telmis

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt