Genel Sohbet Hangi Oyunları Oynuyoruz ?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
İsro hocam orjinal a tutunan ilk ve son nesil gibi olduk çarlar sbot stabil 7/24 exp kasıyor 3 5 bir şey topluyor onuda Gold a çevirip rev felan alıyorum döngüyü sabitliyor.
Benim tayfadan mısırlı çocuklar vardı gamegami başladılar devam ediyorlar lakin absürt bir ilerleyiş var orada kendiler beğenmiyor ama oynuyorlar oyuna sevgi duyduklarında dolayı istersen onlarla konuşayım oynamak istersen özlemini gidebilirsin.
İsro seni davet etmek istemem çok pahalı ve sistem pw2 oldu iyice burada zevk alamazsın
Önceliğimide bildiğin üzere exp oynamak sayılmazda sadece günlük 5 10 dk kontrol amaçlı bakıyorum

Anladım hocam. iSro gelmez bana. Trsroya başlayasım var aslında, char bakıyorum. Denk gelirse olabilir. İsro çoook eskiden, 2008-2009 arası sanırsam oynuyordum. Eu yoktu o zamanlar. Eu geldi kompe bıraktık :) bir daha da anca pvp serverlarda only chine svlerde takıldık. Tadı hala damağımda. Salı günleri okuldan kaçardık, bakım olurdu bölümler easy olurdu girer oynardık. Ahh ahh.. saatlerce entera bas, oraya para sıkıştır ne günlerdi :)

İncehesap sitesinde her cuma Gaming Gecesi indirimleri olur yanlış hatırlamıyorsam 19:00 da başlayıp her 5 dakikada bir listeye yeni ürün eklenir. Saat 22:00 da indirimli fiyatlar listenin tamamına eklenir ve cümbüş başlar. Çoğu zaman stoklar daha siz alışverişi tamamlayamadan tükenir. Dikkat etmek gereken bindirip sonradan indirim yapmadıklarını bilmek için bekleme süresinde ihtiyaç olan ürünleri listede görünce internette araştırmasını yapıp fiyat belirlemek. Rx 6900 XT yi 14.ooo TL ye almıştım. Sektörü takip eden zaten bilir ama sevenler varsa bilgisi olsun.

Rockstar Games oyunlarının online versiyonları hiç hoşuma gitmiyor hocam. Hikaye oynayıp bırakıyorum genelde. Sadece GTA San Andreas Online keyifliydi zamanında bence :) Singleplayer'da boş boş ortada gezmekten çok daha keyif alıyorum.

hocam bende vereyim o paradan biraz daha uyguna
hemde en üst güzel versiyonunu
mining görmemiş yurt içi kutu fatura garantisi devam ediyor
etiketi üzerinde
bazı indirimleri boş şişirme
bazen uygun şey denk geliyor
onlar yüzünden kredi kartı fazla doluyor
bi ara 20 kadar m2 ssdi vardı

Söylediğim gibi saat 7 den 10 a kadar geçen süreyi, listelenen ürün fiyatlarını araştırmak için harcamak gerekiyor. Yoksa oltaya gelmek işten bile değil.

İlk çıktığı andan beri 5600x kullanıyorum fakat bilindik internet firmalarından hangisinden aldığımı ya da kaça aldığımı bile hatırlamıyorum. Technopat da yıllardır dolanıyorum, hangi ürün hangi firmada kaçaymış daha uygunu neredeymiş çooook uzun zaman takip ettim, soru soranlara sistem soranlara yardım açısından önemliydi. Türkçe yazım kuralları konusunda ki abartılı kuralları yüzünden onlarca insana yardım etmekten gerekirse yardım almaktan feragat etmek zorunda kaldım. Ben bir de moderatörlerle didişirdim. Yazdığınız başlığı düzeltmek nizam açısından elbet gereklidir ama yazdığım paragrafı değiştirmeye kadar götürmeye başlamışlardı son zamanlarda. Burada en büyük çektiğim sıkıntı da oradan alışık olduklarım zaten, orada bir üründen bahsederken mutlaka ürün ismine link ekler, karşı tarafa kolaylık olabilecek her şeyi sunardık. Çünkü bilirdik ki o başlık sadece o gün soran için değil 1 sene sonra o başlığa denk gelecek içinde faydalı olacak. Burada sektöründe etkisiyle fıtı fıt yazılıyor sohbet arasında, işi bilenlerin kendi arasında geliştirdiği jargonla ilerliyor konuşmalar, haklılar elbet ama maalesef ben gibi cahile faydası olmuyor. Nereden geldim ben yine buraya, heee 5600x, ben ürünü aldıktan ve sistemi de son haline getirdikten sonra elimde ki ürünlerin muadil yada geliştirlebilir ihtmallerine bakmayı bıraktım yoksa sonu yoktu. Kafama eserse bir değişiklik yine ucundan kıyısından bakarım sadece. 7. nesil çok pahalı sanırım 5600x baktığınıza göre.

1,896Konular
128,297Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt