Genel Sohbet Hangi Oyunları Oynuyoruz ?

İlk kurduğum sistemde 2600x vardı, hemen akabinde sistemi upgrade etmeye başladım nasıl kendimi kaybettiysem şu an ilk aldığım sistem 2. sistem olarak kenarda duruyor full çalışır halde. Bugün bir şey al 3 gün sonra yeni nesil geliyor durmayı bilmek gerekiyor. Youtuberların ağızlarını gevşete gevşete dertsiz tasasız ürünleri ballandırmasıyla insanların gözü döndü, daha iyisi olmalı daha da iyisi olmalı diye.

5600x + 3080/ti/3090 kombosu iyi bir ram, iyi bir ram ince ayarı, serin bir kasa ve dram'li ssd
bu ekipman sizi 2030'a kadar üzmez
ben 5600g 60hz monitör ile çoğu oyunu düşük ayarda akıcı oynuyorken ddr5 upgrade masraf, sıfır kurulmadıkça cidden gerekisiz
bana kalsa 3060ti/3070ti bile mid grafik normal oyunlarda fazlasıyla yeter
sanki ps5 içinde ne var?

Eh sistemi toplarken elden geldiğince masraftan kacmayinca bir zahmet o da bizi uzunca bir süre sırtında taşısın. B350 den 450 yi es geçip 550 ye geçiş yaptık 5600x ile birlikte. Bundan sonraki upgrade zaten artık saçmalamak olur. Tek rahatsız olduğum şey 5 nesile daha yeni geçmişken 7 nesilin peydah olması oldu. 5 nesilden çok kısa süre sonra 7 cikti. Kapitalizm işte buna ihtiyacın var diyorlar alıyorsun.

1,895Konular
128,294Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt