• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Ion v2 kullanıcıları kulübü

Şu ortalık bir durulsa alacağım full ultem 2 ml kapıp geleceğim. İkinci el almak içimden gelmiyor.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Genel yapı olarak baktığımızda gus menelaus klonu görüyoruz ama bence daha başarılı olmuş. Deck cok geniş özellikle pamuk havuzları. Muhtemelen 2.5mm altındaki bir sarımı kaldırmaz o yüzden denemedim. Parçalar yerine sıkı sıkıya oturuyor ve dolumu kolay. Sessiz ve soft bir atomizer. Spica pro da aynı ayarda bir atomizer çok severek de elimden 6 tanesini geçirdim ama bundaki 2 ve 4ml secenekleriyle atomizerle oynayabiliyorsunuz ve bu spicadaki sıkılmanın önüne geçiyor diye düşünüyorum. Spica tütünde bile cok likit seçiyor bazısını ondan iyi veren yoktur ama bazısını da bozarak veriyor. Henüz ion v2 de onunla karşılaşmadım. Expromizer 1.1,flash 23 ve ion v2 vardi kafamda ilk hangisi denk gelirse onu alacaktım önce bu denk geldi gayet memnunum. Sonrasında expromizer 1.1 de denedim mtl kit ve güzel bir driptiple o da kadife bir icime sahip. 4ml tankla Mtl fused clapton ile ılık sıcak bir buhara sahip vurum aroma dengesi yerinde, 26ga 2.5mm 6 sarım ile de ılık bir buhar var yine vurum yerinde aroma bir tık azalıyor.Alanı pişman edecek bir atomizer değil bence ion v2, umarım sizlere de yardımcı olur bu yazı.

Volcanee klonunu kullanan var mı?
AE de çift deckli klonu 138₺ ye düşmüş.

Tam da elimde ion v2 varken başlığa denk gelmek :)
5ba90259f20a053ba9b9808d2f632ed7.jpg

ELE-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Almayı düşünenlere full ultem set görünüş dışında çok artı sağlıyor mu tartışılır. Buhar biraz daha soğuyor ama aroma da biraz daha düşüyor. Ayrıca zevk meselesi ama bence görselliği de azalıyor.
26 ga ve 28 ga 2.5 mm e 7 tur sarıyorum. Bazen 27 ga da kullanıyorum. Birçok atomizerde 28 ga daha istediğimi verirken ion v2 de 26 ga sanki daha iyi geldi.
Bence İon v2 nin en yakışıklı hali normal ultem tank ve ultem driptipli hali.
1c84e54f8039605ea5efac9c2f473bf2.jpg

ELE-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok rahat sığması lazım ben jr'da kullanıyorum çünkü.

bağılılık yapan bir atomizer kendisi, aşığım gibi bir şey. Geçen 1 numara (kedilerimden) deck'i sararken aşağı düşürdü bahçeye, ara ara bulamadım, bir yerlerden bir buhardaş buldum da zar zor ondan ful atomizer (2ml ve 4ml set) aldım paraya kıyıp sırf 510 pinini kullanmak için, o kadar seviyorum namussuzu. Elimde 2ml polikarbon+ultem, 4ml polikarbon+ultem tankları, ful 4ml ultem tank-chimney-topcap versiyonları, 3 adet MTL deck içi ile aslında 3 atomizerlik parça var, 510 pini tek ama :D :D Bir de üstüne Aslanhan baca tipi ultem drip tip takınca tadından yenmiyor.

Bu arada çok üzülüyorum Fakirs, Sirius, Uzi gibi yerli üreticilerimiz yasaklar olmasaydı hem çok daha fazla istihdam yaratabilirlerdi hem de bizler bu güzel ürünlere daha kolay ve muhtemelen ucuza sahip olabilirdik. Ayrıca o durumda ulaşılacak ar-ge seviyesi nedeniyle çok daha çeşitli cihazlarımız olabilirdi. :(

Ekli dosyalar

• 20200404_152910.jpg
    20200404_152910.jpg
    28.7 KB · Görüldü: 85
  • Screenshot_18.jpg
    Screenshot_18.jpg
    18.9 KB · Görüldü: 86
1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri