Şehir Grubu İzmir Grubu

Bugün tatsız bir hadise yaşadım. Üzerimdeki e-sigaramı düşürmüşüm toplu taşıma aracında. Fark ettiğimde her şey için çok geçti. Belediyeye kayıp eşya bildiriminde bulundum bir ihtimal hayır sever birine denk gelir de kayıp eşya olarak teslim eder diye ama, bakalım.

Velhasıl, İzmir dolaylarında sahipsiz bir mat siyah Ehpro Cold Steel 100 mod, üzerinde de orijinal bir Vapor Giant M5 olan bir setup görürseniz, o benim. Aklınızda bulunsun işte...

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Sağolun hocam. :( Çok canım sıkıldı hakikaten. İnsan kendini salak gibi hissediyor afedersiniz. Elimde çok torbalarım vardı, onları zapt edeceğim falan derken kaymış gitmiş. Vardır bir hayır bunda da diye teselli etmeye çalışıyorum kendimi ama yine de kendi kendime sinirlenmekten alı koyamıyorum kendimi. :(

Yazdığınızda empati yapıp kendimi koydum yerinize. O hali düşünmesi bile kötü etti beni. Vardır bi hayır demek lazım, haklısınız. Olmuşa çare yok maalesef. Geçmiş olsun tekrardan. Birşey lazımsa bir mesajınıza bakar :)

@Anton Abi çok geçmiş olsun, gerçekten çok üzüntü verici bir hadise. Umarım dediğiniz gibi duyarlı birilerine denk gelir de size ulaşır. Sonuçta bir eşya bile olsa insan ister istemez bağ kuruyor.
Birkaç defa iş yerinde unuttum o bile insana gerginlik verirken -ki evde bir sürü var- kaybolması çok üzücü.
Umarım döner ????????‍♂️

Çok teşekkür ederim hocam, şu anlık bir ihtiyaç da yok şükür düşünmeniz yeter. ???? Maalesef hiç bir haber çıkmadı. Her gün belediyenin kayıp listesini de kontrol ediyorum ama yok yani... Giden gitti gözüyle bakıyorum artık.

Emektar asmodus colossal ım bugün atomizer görmemeye başladı, pin kısmında sorun var, tamir için önerebileceğiniz bir yer var mıdır? Elinde fazladan mod olup satmayı düşünen arkadaşlara da buradan ufak biz göz kırpayım :D

1,893Konular
128,240Mesajlar
9,832Kullanıcılar
ebakalimSon Üye
Geri
Üst Alt