• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Kanguru Mod

CmZ 

Doğrulanmış
Merhaba kanguru mod alma niyetindeyim. Ama nasil arama yapmam konusunda bir fikire sahip degilim.
Bu konuda öneri bekliyorum.
Rusmods un union serisini gayet begendim lakin malum gümrük ten dolayi riske girmek istemiyorum.(130€)
Chipli ve ekranli olanlar tercihim
Yani bir ismi varmi bu modlarin
Öneridede buluna bilirsiniz simdiden teşekkürler

Güncelleme (13.01.2021) Öneride bulunmuş arkadaşları alıntı yapamadığım için buraya ekliyeyim.
Görsel Referanslarda müsait vaktimde ekleyeceğim

Moderatörün son düzenlenenleri:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Evet aynen dediğiniz gibi. Ek olarak Submerged ve Stealth Type ya da Stealth Vape Mod da denebiliyor. Kanguru tip 5-6 farklı markanın modellerinde hep Stealth kelimesi geçiyor. Ben aramalarda genellikle Submerged'ı kullanıyorum.

Aslinda aradigim mod rusmod union ama suanki bu gümrükle olucak gibi görünmüyor.

Ben de Union 2.0 LE ile ilgili irtibata geçmiştim, gönderebileceğini söylemişti. Aslında küçük bir kutuda yollansa ve paket üzerine 20-25$ gibi bir rakam ve alakasız bir şey yazılsa geçer sanırım gümrükten ama 150€ bu riske bağlanır mı orası tartışmaya açık :) Şu ara Juppi peşindeyim silver renk. Şekli baya hoşuma gidiyor.

Fev aldıktan sonra bende bu modları çok araştırdım ama çok güncel makine yok, yada yok denecek kadar az. Olanlarda epey pahalı. Geneli 3-4 yıl önceki modeller hep ve tek tük satıcının ellerinde kalmış ürünler.
En yeni gibi görünen ve uygun fiyatlı Teslacig stealth var ama ağır ve kaba gibi. Daha eski modeller de 16-18mm atolar için yapılmış.
Çok eski değilim vape işinde ama biraz eski modelleri araştırıp görünce yeni piyasaya çıkan ürünlerin de eskinin türevleri gibi olduğunu görüyorum. Kutu tipli pod cihazların çıkış noktası bile side by side system gibi geliyor.
Zero nega 2 epey şık ve kullanışlı gibi.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu modlardan bende arıyorum yana yana ama ne satan var nede atan

300 euro gibi bir fiyat söylendi bana illıusia d için ... sxk stealth mod var riske girilebilecek aliexpresste satışı var .. unionla bende temas kurmuştum 175 e kadar indirdi ama riske giremedim bu aralar gümrük çok sıkı 3 modum takıldı içinde sxk stealth de vardı .. insider mod da çok hoşuma gidiyor

Kafasına göre bir cihaz bulamayan herkes aynı şeyleri düşünüyor galiba bende dedim yaparım la nolcak, dur bakim 3d yazıcı kaç para, nasıl yapılıyor, Youtube ta video izlemeye başladım falan. Sonra kendime gelip dedim boşver olm napıyorsun Sen

Umarım sizinki gerçeğe dönüşür zira çok komplike bir iş. Fakat çok da keyifli görünen bir uğraş.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu tip mod’larda ne var ne yok diye bakınırken denk geldim,

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Henüz piyasaya çıkmamış, fakat bir sitede fiyat bilgisine rastladım,

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Çin üzerinden, biraz daha ucuza satılır gibi.

herseyiyle guzel gorunuyor, takip edilip indirim falan denk getirilirse belki $35-45 gibi alinabilir.

Edit: DNA chip olacakmis fiyati dusmez bunun.

Geçen uğraştım kabasini çizdim içine dna 60 koyarım dedim ama o pil tüpünü bulmak işkence bir yerde buldum trye gönderim yapmıyor, başka modelde eksi kutup için birsey yok üzerine lehim yapmak lazım falan filan derken kafamda deli sorular...

IMG_20191018_095511.jpg

Sunbox in ürünleri hiç Ucuz değil Sxk stealth, yine sunbox in clonu.. Çinli arkadaşlar işte bunu klonlasalardi bizimde derdimiz kalmazdı 2 tane alırdım

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt