• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Kanguru Mod

Ulisia baktim ama boyumu asacagi icin yaklasmadim 300€
Union mantikli ama gumruk problem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir dönem ben de custom mod yapmaya denemeyi denedim ama hem külfetli, hem de zaman istiyor. 2 sene falan önceydi sanırım, o dönem kanguru bir form tipi eskizi çizmiştim sanırım bulup ekliyim hatta.

Ekran ve artı/eksi tuşları en alttaydı :)

untitled.1370.jpguntitled.1371.jpguntitled.1372.jpguntitled.1373.jpg

Bunu tasarlarken aklımda direk MTL Clapton sarılı Fev vardı. 20 - 22W gibi kullanıyordum 6ml tank ile, hem büyük oluyordu, hem de batarya performansı tek 18650 pilli sistemlerde 3. güne yetişmiyordu. Paralel çift pilli düşünmüştüm bu sebeple :)

Edit: Göreceğiniz üzere sol el için tasarım. Direk kendimi düşünerek yapmışım :D

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bence ismi tam da sizin önerdiğiniz gibi anlasilabilir olmasi icin kanguru mod olmalı, sidebyside nedir sarki sozu gibi (new kids on the block stepbystep). Fev alir almaz ilk aklima gelen sey bu oldu, 23mm sorunsuz alacak sekilde regüle olanlar cok ama cok pahali, o yuzden biraktim aramayi.

Ekli dosyalar

• IMG_20191014_170616.jpg
    IMG_20191014_170616.jpg
    32.4 KB · Görüldü: 28
Getiririm sorun yok ama aralıkta olur , inş o zamana stoğa girer :) out of stock

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-10-25 MM 18650 Battery Tube (Stainless Steel).png
    Screenshot_2019-10-25 MM 18650 Battery Tube (Stainless Steel).png
    101 KB · Görüldü: 25
Bende istiyorum bu tarz bi mod ama ulaşması çok zor . Union benimde hoşuma gitti .

Şunları şuraya bırakayım :) Ayrıca bu İtalyan dostumuzun bir numaralı ato su Penodat.
--
--

@CmZ @onepuffman @Darkblue ve Union merak eden diğer arkadaşlar,

1,5 yıl önce facede üreticiyle yazışıp almıştım kendisinden. Tedarik süreci de sıkıntılı geçmişti, 2 aydan fazla bekletmişti üretim bitmedi diye. Aldıktan sonra da kısa bir süre kullanıp elden çıkarmıştım galiba. Diğer tarafta resim paylaşmıştım buraya da alıntılayayım. Özelden bilgi isteyen bir arkadaşa yazdıklarımı da resmin altına ilave ediyorum.

DDF21B31-4518-407B-9300-1DF660D1BAAF.jpeg

Union özellikle seçtiğim bir mod değil, starplat denemek istediğim için aldım. Mod olarak dicodesle kıyas kabul etmez, hem malzeme kalitesi hem de işçilik olarak çok geride kalır. Üstün tek bir yönü bile yok diyebilirim. Chipleri mukayese edecek olursak, ısı kontrolde görevini sorunsuz yerine getiriyor olsa da, dicodes yine üstün. Birebir aynı değerlerde aynı atoyu kullandığınızda dicodese göre limitlenen ısıya daha gecikmeli ulaştığını söyleyebilirim. Bir değer eksisi de güç iletiminde dicodese göre daha fazla kayıp yaşıyor. ikisini de diyelim ki 230° ye ayarladınız, starplat 210-220 gibi hissettiriyor. Açıkçası denedim, işi bitti benim için. Tavsiye etmem düşünüyorsanız..

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Benim bütçem şu an için o seviyelere çıkacak durunda değil. Şahsen bu tarz modları sevmeye başladım ben watt modunda kullandigim için ateşleme hizi iyi ise benim için kafi olurdu. Uygun fiyatlı bir altenatif olsa satın almak noktasında hayır demem .

1,930Konular
128,761Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt