• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Kanguru Mod

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Chipin özellikleri+cihaz üzerinden ayar bunlar kullanıcıya yeter,ml class tan sonraki bütün kasalar gayet iyiydi boya atmasını vaperler sorun etmesin çünkü metal olan kasaların istisnasız hepsinde boya atması var.
Ekonomik olarak en iyi ve kaliteli mod.Dediklerin olursa fiyat iki kat.

Carbondan pa12 den çok güzel modlar basıyorlar hafif de oluyor .. chip anlamında söylemiyorum tasarım ve ergonomi bence yok yihide hep ağır modlar çoğu kullanıcı ağır olmasın ufak olsun diyor 78mm uzunlukta 60-70gr sbs yapmak zor değil koy chipini de ele geçir piyasayi kişiselleştirme yapılıyor diye aio rüzgarı esiyor ortalıkta hem o şekilde aio yap , hem sbs yap daha yeni vi class cikti 37 euroya çıkabiliyor uyguna da sbs çıkar

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam her güzelin bir kusuru olur,çıkarmış oldukları sbs mod 94 gr,ergonomik,estetik görünüyor.Büyüklük ve ağırlık konusunda hemfikiriz ama chip teknolojileri (bütün firmalar için) bukadarmış daha yeni chipleri küçültebildiler mesela dna 75c yi sbs lere koyamıyorlar neden chip büyük.
Hocam benim için chip çok önemli bu iki kriteri verdimi başka birşey aramam 1: pil den gelen gücü en üstte vermesi,2:eek:hm'u doğru okuması geri kalanlar yavaş yavaş yerine gelir

Ulton goblin mech boro 52gr chipsiz 40 dolar .. buna sx505 sığar olmadi az birsey genislet 80 dolar dese pil içinde birkaç shrink koysa kutu içine peynir ekmek gibi satar

Ambition mods ilk düzgün sbsyi çıkardı piyasanın kaymağını yedi klon firmalar kaymağını yiyor sen neden yemiyorsun diye sormak lazım

Kullanıcıyı klon firmalara yönlendiriyorlar Birkaç lostvape modum oldu pil kapağı sorunları oldu firmaya bir mail Hop yeni kapak ücretsiz.. bir sorun ciksa klon firmaya nerden ulaşayim çıkarsınlar artik fiyat performans ürünü onlar yapana kadar evolv 60c çıkarsa bitti gitti

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221018-232453_Chrome.jpg
    Screenshot_20221018-232453_Chrome.jpg
    25.5 KB · Görüldü: 12
Bir tane de dahili pilli bir şeyler yapsalar keşke. İsmi cismi belli olmayan firmalardan bahsetmiyorum. Vaporesso gibi firmalar aklımda. Tamam performans zamanla düşebiliyor fakat hızlı şarj olayı bayağı güzel. ????‍♂️

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt