• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Kayfun RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

O-ring problemini çözdüm. Zaten asıl bacada problem yaşamıyordum ama uzatmada sıkıntı vardı, çapı ve kalınlığı aynı olan daha geniş bir o-ring ile konu kapandı. Şimdi o-ring cuk diye oturuyor, kaymıyor ve hava kaçırmıyor.

Hazır yazmışken bir iki ekleme daha yapayım. Hem de size cevap vermiş olurum.
Aroma konusunda bir gus değil, o kadar net yoruma sahipte değil ama aynı zamanda likitten baymanızı da engelliyor. Hem zest hemde momentous hala elimde olan atolar :) sizin yorumunuzdan sonra ufak çaplı bir test yaptım. Tatlı yorumu ikisinden de daha az ama bu lite19 u tütüne yatkın bir atomizere çevirmiyor. Saf tütünlü likit kullanıcılarına hitap edeceğini pek sanmıyorum ama benim tütünlü likitten beklentilerimi karşılıyor. Çok memnunum artık aldığıma. Parasının karşılığını veriyor ve buda ayrıca mutlu ediyor insanı.
Amerika da 79$ a satılıp Avrupa da 79€ a satılmasa daha da iyi olurmuş. Bence güncel dolar kuru olan 5.4 ten hesaplarsak 426,6₺ bu atomizer için gayet uygun bir fiyat olurmuş ama euro satış fiyatı ve 6,28 kuru ile 501,78₺ bile alınabilir bir fiyat. Tabi burada kaç para olacak bilmiyorum.

ikisi de elimde ve faal kulanmaktayım. Prime'ı eşim, lite19 u ben kullanıyorum.
Aynı likit, aynı sarım ile denedim.

Aralarında uçuk fark olmasada lite19 pastane de prime ın önünde.

fc2ffbe0ae406a7ae1d0dc84aadb85aa.jpg

Son düzenleme:
Şurada Yerimizi alalım.

Prime da hava ayar yüzügü hiç bir işe yaramıyor bazen sebebi ne olabilir?
Nereye cevirir isem cevireyim aynı

v5 SubTwo klonu kullanıyorum gerçekten tel sarımı, pamuklaması, likit beslemesi inanılmaz rahat.. Bu arada ilk mtl atomizerim iyi ki de kayfun v5'ten yana kullanmışım tercihimi diyorum.. Fakat ben bu atomizerin camını bir sinir harbiyle kırdım a dostlar.. Üzerime bir v5 camı atanın kırk yıl duacısı olurum netim bu konuda.!

Lp v2 ile aranızdayım arayışıma rağmen aklıma yatan orginal ürün bulamadım bende muhtemelen sxk üretimi olup 2 3 senelik bu ürünü aldım orginal lp ye göre gayet tatminkar malzeme kalite farkı illaki vardır.
Bulursam orginal bir fp alıp deckini lpv2 tankı ile kullanırım
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

3.1 tütünde efsane ondan sonra çıkanlar bahane bence primeyi beceremedim galiba 2019 u sevmedim v4 dü sadece denedim eskilere gelirsek 2.1 güzel ama tipi bozuk ve çok uzun v3-v5- primeden farkı ebatları bunlar benim fikrim şuda bir gerçekki kayfundaki mühendislik hiç birinde yok bir çok atomizerde kayfun serilerinden muhakkak bazı yerlerini esinlenmişler bunlar benim fikrim herkezin görüşüne saygım var

Son düzenleme:
Arkadaşlar, Kayfun Five Pawns ile uyumlu driptip tavsiye eder misiniz? Yerli çelikler ULTEM'ler olur, temini kolay olur. Birkaç tane denedim, elimdekilerin alt kısımları bacanın çıkıntısı yüzünden oturmadı.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt