• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kendin Yap | E-Likit Likit Demleme Günlüğü

is tadı için efektörlerimiz var
fa black fire ismi
hatta oak wood da odunsu tat ve koku için kullanılabilir

bana hiç uymazmış kardeşim tütün aromalarını içemiyorum zaten eyv.. (y)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
şimdi bunu toasted almond, vanilla bourbon, kentucky bourbon ile karıştırıp taban yapacaksın
içine sweetener, vanilla, acetyl pryazine (böyle mi yazılıyodu bu emin olamadım, %5 AP işte) coconut ve brown sugar damak zevkine göre ekleyince
castle long olacak
illa tütün değil üstat, castle long vb reçetelerin alayında var bu oal wood
daha basiti için direkt fa vhiskey (tercihen sevdiğin bi elma aroması ve keyfine göre sweetener vb. bi tatlandırıcı ile) göm gitsin
kola+fa vhiskey+oak wood denenir bişey, jack daniels severler bu üsttekileri deneyebilir
oak wood en baba %0.5
fa vhiskey varsa işin içinde %1-1.5 ideal
gibi
mixin sonu yok🥰

bir video izlemiştim yutube kanalından . e sigara dükkanı var orada bizdeki nargile hortumu gibi hortumlar var herbiri farklı aromalarla çekiliyor yani orada tadarak alım yapıyorsun . bizde böyle birşey olaydı iyidi .tabi yasak kalkması lazım bunun için.

flavour art candır
bi tanedir
sohosu latakiası güzeldir, tiramisu cidden çok iyi bir yancı denebilir bu aromaya
vanilla bourbon ile güzel castle long çakması yapılır
@AromaBurada neden çeşit az flavour art grubunda? milletimize bir fa tütünlerini çok görmeyin lütfen, her tütün severin bi kere denemesi ve sonra müptelası olması gereken şahane aromaları var
o değil de @AromaBurada bana bi ulaşsana sana bişeyler sorcam, salı siparişi geçelim kargolansın ciddi lazım bana

Efektör öcü gibi görülüyor ama değil, aroma ne kadar zararlıysa efektör de o kadar zararlı. Efektörden kaçıp yüksek aroma kullanan insanları görünce baya eğleniyorum açıkçası hocam :) Aromanın her türlüsü zararlı aslında.

Cdd ve fe’nin Çin menşeili olduğu, sadece farklı isimler altında satıldığına dair bir yorum okumuştum komşuda ama ne kadar doğrudur bilemem. Hatta sitelerinin aynı siteye yönlendirildiği falan yazıyordu. Uzun bir paragraftı ama aklımda bu kadarı kalmış.

hocam elbette aroma faydalı değil ancak efektör dediğimiz arkadaşlar biraz farklı bir kimyasal yapıya sahip ki aromaların da birbiri arasındaki kimyasal bileşenleri farklılaşabilir
ws-23 mesela
bu arkadaşın %1 ile vereceği zarar aslında muazzam ve bu soğutucu ajan ile örneğin tfa apple bir tutulamaz
hatta tfa apple ile boysenberry arasında boysenberry çok daha zararlıdır
ama tfa apple da tfa acai'ye göre zararlıdır da acai vape uygun ürün değil şahsi kanaatim...
%3 aroma %1 efektör yerine %5 aroma daha mantıklı olabilir bazen
kimya çok karışık bir bilim dalı, keşke zamanında ara ara okumalarla unutmasaydım derim bazen, şimdi size 8 sayfa yazardım aaah ah...
aslında konuya meraklı bir kimya mühendisi daha detaylı açıklayabilir, ben çok unuttum ve eksiklerim baya fazla
aklıma gelmişken ws-23 nasıl ortaya çıktı etkileri nedir meraklısı okusun
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
efektör ile aromayı bir tutamayız...
bu makaleyi okuyun, soğuk hisli bir tane bile disposable (tek kullanımlık) ürün almazsınız, puff plus markasını görürseniz ve içinde "ice" geçiyorsa çöpe bile atarsınız takıntılıysanız😅

1,900Konular
128,348Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt