• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kendin Yap | E-Likit Likit Mutfağı...Master Evyap⚡️

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
tutar hocam rahat ol, mükemmeli arama ama çok canın sıkılır... içilebiliri araman lazım ilk başta, premium tat diye yola çıkmamak gerek (kargo serbestken polonyadan mı nereden aldığımız şeftali aromasını bi halt yapmadan ayak üstü sattığı oldu arkadaşın, tadı güzelse bozmayacaksın)
bide en fazla 10ml yap ucuza gelsin, acemilik dönemimde 100ml şişelerde deniyodum
ya arpamız çok geldi ya cidden şebeke suyunda iq düşüren ilaç felan vardı başka açıklaması yok????

adam resmen ghosting yaptı bize????
şimdi siteyi açıp stok koysa sanırım biz duymadan stokları biter öyle böyle aranmıyor arion arkadaşın tarifleri...
zamanında eşeklik ettik numarasını almadık, sanırım likit işine girince kendi ipini çekti (benim şüphelendiğim bir harfi kaybolmuş dört harfli bir tedarikçi var ama sanırım asla öğrenemicez, evyapufuk arkadaşı bulup sorsak bilir mi ki?)

sorun yok şimdilik???? hayatın olağan akışında ilerliyoruz...
nerelerdeydiniz niye kendinizi özlettiniz üstat, hani bazı şeyleri geride bırakmak gerekebilir ancak bir topluluğuz biz, ticaret bitse de muhabbet kalsın lütfen
sizin gibi insanlar her zaman her ortamda baş tacıdır????

Teşekkür ederim hocam.

Şurada ufak bir özet geçtim ;
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Topluluklardan da, çevredeki buharcılardan da bu olayın kimseye sıçramamasını istediğimiz için uzaklaşmak zorunda kaldık. Olaya sadece tedarikçi gözüyle bakmayın, bir süre önce başka bir baskında sadece telefonla sipariş verdiği için izlemeye alınan ve baskın sırasında eş zamanlı evi basılan sonrasında da dava dosyasına eklenen kendi halinde buharcılar var :) Elektronik sigara içmek suç değil. Her ne kadar sonucunda kimseye zarar gelmeyecek olsa da kimsenin böyle bir stres yaşamasına sebep olmak istemediğimiz için sessiz sedasız çekildik. Aradan 6 ay gibi bir süre geçti şimdi eskisi gibi topluluklara tekrardan girmeye başladık :)

üstat bazen gereksiz stres yaşanabiliyor, ülkemiz sade vatandaşı korkutma konusunda dünyada ilk üçe rahat girer (uzun uzun yazmayalım, arife tarif gerekmez)
baskın olmamasına çok sevindim, reçete aroma vs gelip geçicidir önemli olan bu süreçte kendinizin ve ailenizin huzurunun kaçmaması????
sizi yine görmek iyi geldi, foruma ara ara uğrarsanız mutlu olurum
kendinize dikkat edin

NomNomz a mail atmistim bizim memlekete kargo yapar misiniz buralarda yasak ama sorun olur mu diye. Cevap geldi evet yollariz bunlar gida aromasi olarak geciyor cevabini aldim. Ne yapalim alalim mi buradan?

1,900Konular
128,348Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt