• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kendin Yap | E-Likit Likit Mutfağı...Master Evyap⚡️

Kanthal 

Council
Doğrulanmış
Eğlenceli bir başlık olmasını umarak mutfak başlığını açmış bulunmaktayım. Aklınıza ne gelirse özgürce paylaşım yapabileceğiniz ve soru sorabileceğiniz bir başlık olmasını diliyorum.

Aromalar, aroma yorumları, likit profilleri, klon çalışmaları, tarifler, diy kitleri, en’ler, tavsiyeler, başarılar, başarısızlıklar, komik hatalar, günlük karışımlarınız, en son aldığınız aromalar...artık aklınıza ne gelirse bu başlık altında, dilerseniz, paylaşabiliriz.:)

Son düzenleme:
Geçenlerde İlke Kimya'dan gelen Geo Pasific aroması çok acımsı, ekşimsi gelmişti. Bildiğiniz Greyfurt Limon karışımı bir şey.
Subzero likitle karıştırdım. Nane Limon gibi biraz da Greyfurt gibi çok güzel bir karışım haline geldi. ADV için biraz ağır olabilir ama tavsiye ederim.

Keyf'in Myman ile WampireVape Pinkman karışımı da değişik ama bambaşka bir tat oluşturuyor. Bu ADV olabilir.

Böyle bir başlık var diye aklımda kalmış ama yanılıyor da olabilir.
Ah keşke eski vakitlerim olsaydı da yapsaydım likit. Al çalkala yapmaya bile vaktim yok artık :(
Ucuz yerli premenyonlara kaldım mecburen :/

@roadless @Cemetery 'i davet edeyim ben. Pir onlar :)

Mahçup oldum ???? bir türlü kafayı yorup açamadım, ellerine sağlık @#ff0000
Göle Maya çalma tekniğim ile katkı sağlayacağım ????

Denenmiş reçeteler, tobacco absolute konularında benzer fikirler paylaşıldı. Ama bu biraz deneyelim, paylaşalım, katkı alalım ve güzel sonuçlara varalım gibi bir başlık olsun.

Hayırlı olsun

Öbür mahallede @lordsadde nin alkolle yaptığı n.e.t tarifini gördüm, bende yaparım dedim ama organik tütün bulana kadar 6 ay geçti, neyse yaz geldi çoluk çocuk yazlıkta iken hafta sonu geçtim mutfağa ocağı yaktım, büyük cezveye tütün ve alkolü koydum cezveyide tencereye koydum, cezvenin içinde termometre var 60°-65° arasında tutuyorum ısıyı, ısı yükseldikçe cezveyi hafif kaldırıyorum yada su eksilmişse tencerede su ilave ediyorum böylece 12 saat ocak başında geçirdim, neyse çıkardım buzdolabında dinlendirme, yağı alma falan derken herşeyi tarife göre yaptım, aroma çıktı ortaya ama müthiş kötü bir şey oldu tadına bakıyorum acımsı alkollü bir tat geliyor neyse çöp oldu yani, sonradan eczacı arkadaşa söyledim yahu bu çok acı oldu falan diye, meğerse eczacı bana içine acı katılmış etil alkol vermiş, alkol icmedigimden aradaki farkı da anlayamadım ilk başta, bu da böyle bir anımdır :oops:

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
31 Mart 2018 den sonra etil alkoller böyle satılmaya başlandı.Millet rakı yapıp içmesin diye
kötü olmuş.Üzüldüm emeğinize
içerisinde Deteryum Bonzat mı ne var
sabunlarda da kullanan bir kimyasal
Aslında sabun gibi şeylerinde tadı acı değil ama olur da çor çocuk falan yiyebilir diye ekleniyormuş.

Aklıma gelmişken ekleyeyim. Chemnovatic Lemon Cream Wafer muhabbeti dönüyordu yabancı platformlarda, Dinner Lady ekseninde. Chemnovatic aroma kullanım yüzdeleri de şu şekilde verilmiş,
104AE3E0-6EBF-4026-9ECE-0E1A38317F3B.png

1,900Konular
128,348Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt