• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Kullanıcı Konusu Major v3 ön sipariş ne zaman açılır?

Ülkenin bu kötü Ekonomik durumun da zor çıkar maalesef

Benzininde su çıksında araban stop etsin @Uzi Mods ,yağmura yakanalasın ama şemsiyen olmasın @Uzi Mods ,elektirik kullanımın katlamaya gecşin @Uzi Mods ,4 cü ayda vergi dilimine giresin maaşın düşsün @Uzi Mods halk ekmekte ekmek kalmasın normal fırindan 3.5 tl ye ekmek alasın @Uzi Mods 1 kirmizi isik 1 yanlış yere park cezası yiyesin @Uzi Mods trafikteyken dolu yağsın arabanda dolu göçüğü olsun @uzimods çaycidan istediğin çay bayat olsun @Uzi Mods ..

Benim bildiğim kadarıyla neredeyse 1 senedir ha çıktı ha çıkacak dendi. Sıkıntı olduğu belli, bir şeyler dönüyor. Anladığım kadarıyla bilenler 'bana düşmez üretici açıklasın' diyor, üretici de zaten en son 4 ay önce hadi her şey çoktan hazır çıksın artık diye isyan edenlere 'deneyenlere danıştık şunu bunu değiştirdik' demiş, sonrasında yine kayıp, hee 2 ay önce de bir gülücük atmış ????
Sırf beelki alırım diye takip ediyorum ama mevzu uzadıkça uzadı ve aşırı şişti ???? Üretici nelerle uğraşıyor orasını bilemem ama sadece muhatap yada samimi olunanlara değil de bekleyen insanlara olumlu yada olumsuz sonuç odaklı net bir açıklama şart, ayıp yani ???? @Uzi Mods

beklerken bir iki birşeyler alayım diyorum hep kaçırıyorum bazen geceleri bekliyorum gündüz yatarken birileri birşey satıyor kaçırıyorum bazende gündüz beklerken gece kaçırıyorum herhalde kader major 3 almamı istiyor bunu anladım hertürlü beklicez galiba kısmet diyelim @Uzi Mods

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt