• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Meyveli Aroma ve DIY Kit Önerileri Hakkında

Y

YollarınSonu..

Misafir
SerKan1923.jpg

Esenlikler.

Değerli Arkadaşlarım; Daha Önce Deneyip, Memnun Kaldığınız, Gün Boyu Kullanılabilir Safkan Meyveli Aroma ve DIY Kit Ve Dahi Demleme Tecrübelerinizi ve Önerilerinizi Yorumlarınız İle Beraber Yazmanızı Rica Ediyorum.

Ayrıca; Bekleme Süresi ve Ritüelsiz (Kapak Açıp Havalandırma) Sallama Zamanlarını Yazarsanız Memnun Olurum.

Teşekkür Ederim.

Meyveli Likit Anlayışım ve Tanımım Aşağıdaki Gibidir.

1. Örnek Likit: Kivi + Şeftali
2. Örnek Likit: Kivi + Şeftali + Buz
3. Örnek Likit: Kavun + Karpuz
4. Örnek Likit: Kavun + Karpuz + Buz

Bu Şekilde Ayrıca Tada Göre Uyumlu Olursa Buz Başta Olmak Üzere, Mentol ve Nane Eklenebilir.

Yani Kısaca:

Meyve + Meyve
Meyve + Buz
Meyve + Mentol
Meyve + Nane
Meyve + Meyve + Buz
Meyve + Meyve + Nane
Meyve + Meyve + Mentol

Örnek 1 :

Aroma:
%10
NBASE: 90

Örnek 2 :
Aroma 1 :
%40
Aroma 2 : ;%20
Koolada: %5

Kullanılacak Malzemeler:

NBASE: Avoria
N: Merck (Pharma) 6mg
Vg-Pg: %80Vg %20Pg
Likit Oranı: 100ml

Not: Kesinlikle ve Kesinlikle, Tütün, Pasta, Bisküvi, Kraker, Ceviz, Fındık, Soyulmuş Fıstık, Kaju, Antep Fıstığı, Kavrulmuş Fıstık, İncir, Pestil, Tost, Baklava, Vb. Yiyecekler İle Karıştırılan Meyveli Likit Önerilerinde Bulunmamanızı Rica Olunur.

Son düzenleme:
Oyla 0
Ben buradan kendimi eleyebilirim zira tekil yada ikili meyve kullanimim hic yok, tek kullandigim mango&passion fruit ama onu da tutunle karistirip cok nadir kullaniyorum. Meyve konusunda deneyimli kullanicilar cok daha iyi katki saglayacaktir

Hos yakin zamanda misir carsisi usulu incir ici ceviz bombasi projem var ama bu konudan uzak :)

Yeni başlık????

3FEBA42A-15EE-4817-A844-581E2C733145.jpeg
WF (SC) Pixie Stick Candy aromasını kullanmaya çalışıyordum son dönemde. SC Grape, TFA Grape Juice, vs., ile eşlemeye çalışıyordum. Soğutucu aşamasına henüz geçemedim. Düzgün bir şeyler çıkarsa buraya eklemeye çalışayım.

@buk ve @roadless ’ı da etiketliyorum başlık için.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

İçim Bir Tuhaf Oldu. .

Yeni Yerimiz Burası Çay, Kahve, Meşrubat ve Pasta İkramımız Var.

Teşekkür Ederim, İlgili Arkadaşları Konu İçeriğine Ben de Etiketledim.

Teşekkür Ederim. İlgili Arkadaş Konu İçeriğine Etiketlendi.

Aslinda farkinda olmadan ikiliyi vermisim :)

Mango + Passion Fruit + Ice
Taptaze, sulu ve lezzetli mangoya eslik eden carkifelek meyvesinin cekirdeklerindeki mayhos tat sizi sizden alacak ve buz ile icinizi titretecek.

Nasil ? Bence oldu :ROFLMAO:

Edit:
Bunu ben yapsaydim sanirim bu oranlarda yapardim.
%5 Mango
%3 Passion
%1 Ice (Koolada)

Son düzenleme:
Nasty Juice ASAP Grape - 6/30ml DIY Kit
Dinner Lady Strawberry Macaroon - 6/30ml DIY Kit
Loaded Strawberry Jelly Donut - 6/30ml DIY Kit
Ruthless Swamp Thang - 6/30ml DIY Kit

bu kitlere

SigmaBase - 100ml (VG Sigma - PG Merck - Nic Merck)
- VG / PG Oranı: %80 VG + %20 PG
- %80/20 - VG/PG için N* Oranı: 3mg

ile dolum yaptım. 3 Hafta demlendi. Demlenirken her gün 1-2 dakika çalkaladım kapağını açmadan. Bir kitaplığım var güneş görmez onun içinde bekledi.

Sadece Nasty Juice ASAP Grape hoşuma gitti diğerlerini içemedim. Hatta orjinal Nasty Juice ASAP Grape 60 ml aldım tad farkı yoktu bana göre. Hatta benim yaptığımda VG/PG oranından dolayı biraz daha buhar fazlaydı.

En son verdiğim sipariş de

Nasty Juice ASAP Grape - 30ml Orijinal (2 Adet)
SigmaBase - 250ml (VG Sigma - PG Merck - Nic Merck)
- VG / PG Oranı: %80 VG + %20 PG
- %80/20 - VG/PG için N* Oranı: 3mg

Hepsini aynı anda demleyeceğim (3 hafta) günde 1-2 dakika çalkalayarak.

İnawera grape güzeldir, fazla kullanıldığında adv olmaktan çıkıp abv :LOL: oluyor.
Troy n0:1 klonlamaya çalıştığım dönem düzgün krema kullanmadığımdan reçeteyi çöpe atmıştım ama likiti kurtarmak için
inawera grape %2
FE inport %1.5
FE Real cig %2
Şöyle bir reçete olmuştu, seveni çok sevip, begenmeyeni nefret ettirecek bir likit ortaya çıktı maalesef, bir de İtalyadan bir arkadaşım "DEA Flavor" dan Fox Grape aroması getirmişti, gerçekten güzeldi.

Tarifi not ettim hemen???? DEA Fox Grape de listeme girdi???? Teşekkür ettim????:coffee:

INW Grape’e de bakayım, olmadı INW Grape Mint ile birlikte düşüneyim almayı. Bu ikincisindeki mint kısmı için çok çok hafif demişler diye merak etmiştim.

Benden kimyager olmaz ya @murcix ???? bazen kafama göre karışımlar yaptım kimileri güzel oldu mesela
@Nacruno dotuma kendi kafama göre karışım yaptığım likit yollamıştım bayağa beğenmişti. Aynı görüştemi bilmiyorum ama.
Yaptığım karışımları not etmediğim için hepsi uçtu gitti????

Oynamalar yapılabilir????

Biscuit (INAWERA)0.08
Cheesecake (Graham Crust) (TPA)0.10
Graham Cracker (Clear) (TPA)0.10
Meringue (FA)0.10
New York Cheesecake (CAP)0.40
Shisha Strawberry (INAWERA)0.10
Strawberry (Ripe) (TPA)0.20
Sweet Cream (CAP)0.10
Sweet Strawberry (CAP)0.10

Aklıma geldikçe yazarım buraya

2 ay önce aldığım 1kg nbase hala açılmamış olarak duruyor. Elimde tonla aroma olduğu halde Artık üşeniyorum demlemeye????????????

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt