• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Meyveli Aroma ve DIY Kit Önerileri Hakkında

Y

YollarınSonu..

Misafir
SerKan1923.jpg

Esenlikler.

Değerli Arkadaşlarım; Daha Önce Deneyip, Memnun Kaldığınız, Gün Boyu Kullanılabilir Safkan Meyveli Aroma ve DIY Kit Ve Dahi Demleme Tecrübelerinizi ve Önerilerinizi Yorumlarınız İle Beraber Yazmanızı Rica Ediyorum.

Ayrıca; Bekleme Süresi ve Ritüelsiz (Kapak Açıp Havalandırma) Sallama Zamanlarını Yazarsanız Memnun Olurum.

Teşekkür Ederim.

Meyveli Likit Anlayışım ve Tanımım Aşağıdaki Gibidir.

1. Örnek Likit: Kivi + Şeftali
2. Örnek Likit: Kivi + Şeftali + Buz
3. Örnek Likit: Kavun + Karpuz
4. Örnek Likit: Kavun + Karpuz + Buz

Bu Şekilde Ayrıca Tada Göre Uyumlu Olursa Buz Başta Olmak Üzere, Mentol ve Nane Eklenebilir.

Yani Kısaca:

Meyve + Meyve
Meyve + Buz
Meyve + Mentol
Meyve + Nane
Meyve + Meyve + Buz
Meyve + Meyve + Nane
Meyve + Meyve + Mentol

Örnek 1 :

Aroma:
%10
NBASE: 90

Örnek 2 :
Aroma 1 :
%40
Aroma 2 : ;%20
Koolada: %5

Kullanılacak Malzemeler:

NBASE: Avoria
N: Merck (Pharma) 6mg
Vg-Pg: %80Vg %20Pg
Likit Oranı: 100ml

Not: Kesinlikle ve Kesinlikle, Tütün, Pasta, Bisküvi, Kraker, Ceviz, Fındık, Soyulmuş Fıstık, Kaju, Antep Fıstığı, Kavrulmuş Fıstık, İncir, Pestil, Tost, Baklava, Vb. Yiyecekler İle Karıştırılan Meyveli Likit Önerilerinde Bulunmamanızı Rica Olunur.

Son düzenleme:
Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
aromaniada vardı iyidir aromaları ben severim
tabiki baska tedarikcilerdende alabilirsin
siz sorunca içeriklerin büyük coğunluğunu üşenmeden tek tek bakarak aromaniadan aldım zaten
ama her aromayı herkes iyi yapıyor diye bir durum yok
bu saydığım aromaların coğunu aromaniadan alıp denemedim
aslında onlarda gelse bizim tedarikciler arasına girse güzel olur
başkasından alınca birçok zaman kacak mal gibi malum yurdumuzda esigara yasak
onlardan alınca baya yasal hisli.hediyesi olur genelde , güzel notları olan bir paketle insanı mutlu ediyor

şuan pahalı daha şiftahını açmadım 2sininde
4 gün sokağa çıkma yasağı bitince kısmende alınabilecek kıvama geleceğini ön görüyorum fiyat olarak
sonrasında zaten rakıda olur votkada hatta 3 harflide gider yanında :)

Meyveli likitler yaz harici pek içmem. Geçen yaz Flv'nin Limonatasını almıştım, çok beğenmiştim dedim bu aroma ile bir limonata mix şart oldu. Başladım yapmaya, içine biraz Fa Lemon Sicily, çok az Lime Tahity, yine çok çok az Fa Fruit Mix, bir de Fa Red Touch (Strawberry) ve Tfa Strawberry Ripe, üff çok severdim bunu, Çok güzel çilekli limonata oluyordu, Bunun içene birde azıcık Cooling Agent atsaydım efsane olurmuş sanki ama yoktu elde.
Sonracııma, geçenlerde cdd'nin mango, şeftali ve kavun aromalarından denemelik testerlar almıştım. Oman Tanrem hepsi mi çok iyi olur.
Bu ara İlke'den yeni sipariş geçecektim, dedim şu Cdd aromalarına yükleneyim. Kavun bitmiş İlke'de ama Mango ve Şeftali'den 10'ar ml acımadan attım sepete. Hızımı alamadım, yanına da Ananas, Ekşi Yeşil Limon, Kırmızı Meyveler, Hindistan Cevizi aldım, hepsi cdd. Sonra dedim bana bir tane buz aroması lazım, yaz geldi malum. Mentol nane falan sarmaz düz buz yok mu yahu dedim. Kısa bir araştırma sonucu Flv İce aromasını buldum, yorumlar nötr düz buz yönünde, bakacaas görecees. Bunları mixlerim yazarım buraya.

Kavun aldım dün tadı çok şekerliydi bal gibi. Şimdi böyle diyince güzel demiş gibi oldu ama öyle değil. Yapay gibiydi üstadım sevmedim. İki sene antalyada yaşadım pembe domatesin tadını hala unutmam burdaki pembiş domatların tadı tuzu yok. Bir patlıcanlar vardı böyle beyaz-mor renginde, kocamanlardı, kızartması ne güzel olurdu..

He birde ben üç harfliyi sprite ile karıştırıp üstüne bir dilim limon atıyorum. Güzel oluyor öylede denemediysen söyleyeyim dedim.

Artık Yediğimiz herşey yapay gibi bişey.
50 yaşındayım, hatırlarım çocuktum. Sokak aralarında el arabasında, salatalık soyar. Tane olarak satarlardı. Yerdik onları, O salatalığın mis gibi kokusu bütün sokağa yayılırdı. Şimdi evin içinde mutfakta salatalık, domates kesiyoruz, kokudan eser yok

3 harfliyi sade tonik 2-3 dilim limon, 2 adette buz atınca çok muazzam oluyor
Zaten tonikte spriteye tat olarak benziyor
Spriteyi en çok kopek öldüren şaraplarının tatlarını biraz evcilleştirmek için kullanıyorum :)
Aslında ben kavunu çok sevmem fazla tatlı geliyor bana 2-3 dilimde kesiyor.
Yayla domatesi oluyor pembe alalı onlar çok lezzetli oluyor ama 10 lira vardır şuan kilosu

Esenlikler.

Yapılan Öneriler Dahilinde İçlerinde İçebileceğimi Düşündüğüm Birçoğunu Aldım.

Yardımcı Olan Değerli Arkadaşlarıma Teşekkür Ederim. Sağ Olun, Var Olun.

Ek Olarak;

Nar
Buzlu Nar

Bu 2 Likit İçin Öneri ve Fikirlerinizi Alabilirsem Memnun Olurum.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt