• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Meyveli ve Pastane Likitlerde Atomizer Önerisi

comefast 

Doğrulanmış
Arkadaşlar coolvape klonu fev 4.5s+ kullanıcısıyım. Soğuk ve kuru buharını seviyorum ama dlc olayı beni deli ediyor. Bana soğuk buhar veren kesinlikle soğuk olmalı, ılık buharı bile sevmiyorum ve aromayı alttan alttan hissettiren(düz boş buhar çekmek istemiyorum) bir mtl rta önerisi istiyorum. Sessiz olursa iyi olur. Tütünlü likitler kullanıyorum. Genelde fe 555, cdd no1-2-4-8 likitleri. Ayrıca basit olsun bu çok önemli. Akarı kokarı olup uğraşmak istemiyorum. Aklımda şu 3 link var ama başka önerisi olan varsa dinlerim. İkinci el atomizer alma taraftarı değilim. Bütçe 200 tl civarı.
1)
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

2)

3)

benim bulduğum bunlar ama dediğim kriterlere uygun başka atomizer önerilerinede açığım. Şuraya üstatlarıda etiketliyim ortam şenlensin.
@comandante @Anton @Servet33

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Son düzenleme:
Oyla 0
Merhaba,
tercihinize saygı duymakla birlikte, atomizer hususunda ikinci el ürünlere çok ta önyargılı yaklaşmamanızı öneririm. Sıfır da alsanız, ikinci el de temin etseniz sterilize edeceksiniz zaten. İkinci el atomizerin bir başkası tarafından kullanılmış olması size itici geliyordur muhtemelen ancak sıfır olanı da (her ne kadar gözünüze temiz görünse de) üzerinde torna yağ kalıntılarıyla gelir. İki seçenekte de sağlam temizlik-dezenfeksiyon şart.

Aynen öyle hocam haklısınız ama öyle daha önce başkasının emcüklediğini bildiğim bi aleti kullanamıyorum midem kalkıyor. Bu konuda takıntılıyım galiba ????
Orası öyle hocam ama bütceme göre en iyisini sordum. Yoksa bu işte uç bucak yok. Bastırırsın parayı kaç binlik atolar var ama o kadar para verirsem emcükleyemem o atoyu ben. Gece uyanır uyanır acaba iyi mi diye izlerim. Önemli olan rahat rahat kullanıp başına bi iş geldiğinde içinin acımaması

Estağfurullah. Teşekkür ederim etiketlediğiniz için ancak bu etiketin bildirimi bana ne hikmetse gelmemiş. Rastgele başlığa girdiğim için gördüm etiketlendiğimi. Yanlış anlaşılma olmasın bu nedenle. ????

Buharı Flash kadar ya da Flash'a yakın soğuklukta olan bir başka atomizer gerçekten bilmiyorum. :) Ha iyi ki de bilmiyorum o ayrı konu tabi. ???? Hoşlanmıyorum Flash'ın içiminden.

Bu yüzden bu yoklukta, bence yapısal olarak Flash gibi soğuk buhar veren bir atomizer bulmaya çalışmaktan ziyade normal olarak nitelenen bir atomizer alıp SS türevleriyle soğuk içim kovalayabilirsiniz. Isı kontrol kullanmak zorunda da değilsiniz ayrıca, SS güç modunda gayet güzel çalışır. Kanthal'a oranla daha düşük güçle bile çabucak ısınır, bir o kadar da hızlı soğur, vs. Tabi şimdi haliyle "o zaman hangi atomizer'ı tavsiye edersiniz" diyeceksiniz ama zaten üstteki mesajlarda gayet güzel öneriler verilmiş, benim bunları tekrarlamama gerek yok. Siz bunları araştırarak kendinize uygun olduğunu düşündüğünüzü satın alacaksınız. Biraz deneme yanılmayla geçebilir bu süreç maalesef, yapacak bir şey yok. Çok spesifik bir şey aradığınız için buna ister istemez katlanacaksınız.

Verdiğiniz seçeneklerle ilgili yorumlarımı bildireyim son olarak:

1) Sakın almayın. Yapısal işçiliği falan çok güzel ama yapraklar konusunda sıkıntı yaşarsınız. Orijinalindeki sıkılıkla alakası yok mevcut üründeki yaprakların yarattığı sıkılığın ve resmen içilmiyor. Yok ben 2000 watt'lık elektrik süpürgesi gibi emiş gücüne sahibim diyorsanız o başka. ???? Ama bu sefer de soğuk buhar noktasında sıkıntı yaşayabilirsiniz.

2) Denemedim, bilmiyorum. Deneyenlerin pek beğenmediği bir ürün olduğunu hatırlıyorum sadece okuduklarımdan.

3) Size en uygun bu ürün bu üç seçenek arasından. Ancak bu bizim kullanıcıya çok fazla satılmış bir ürün değil. Orijinali gayet uygun fiyatlı olduğundan tutup bunu alan pek olmadı haliyle. Yani artısı eksisi nedir bilmiyorum. Orijinalini baz alarak konuşacak olursam da nispeten nemli - hafif serin bir buharı vardır Penodat'ın. Aromasını da olumlu buluyorum. Ama bu klonu ne kadar bu tarife yaklaşabilir, ona garanti veremem. Klon ürünler çoğu zaman pişmanlıktır maalesef.

Hocam benim aklıma yatan ya spica pro yada penodat ama sıfırları yok işte. Napıcam bilmiyorum. Haklısınız klonların hepsinin illaki bir sıkıntısı oluyor ama maalesef yüksek fiyatlı atolarada bütçe el vermiyor. Hiç istemesemde ikinci el orjinal spica pro alıp sıfır bir drip tip almayı düşünüyorum. Ne dersiniz? @Anton

Spica Pro'nun drip tip'ini sabit bir parça olarak düşünmelisiniz çünkü drip tip aynı zamanda likit akış kontrolünü sağlıyor. Herhangi bir 510 drip tip takarsanız likit akış kontrolünü kontrol edemez hale gelirsiniz ve yeniden dolum sırasında bu 'ciddi' bir probleme neden olur. Yani düşündüğünüz sıfır drip tip'i "sıfır Spica Pro drip tip'i" olarak düşünün eğer öyle yapmıyorsanız. Şanlısınız ki stokta mevcut:

Ama bir önceki mesajımda da söylediğimi tekrar edeyim: Spica Pro sizi serin buhar anlamında gerçekten üzebilir. SS tellerle bile.

İyi ölçüp biçin derim.

Fikrimi sormanıza teşekkür ederim.
Majör, Spica, Penodat, Fev, İonV2 atomizerlerinin tamamını kullanmış biri olarak soğuk buhar, tütün yorumu ve f/p açısından önerebileceğim Majör olur.
Alternatif olarakta daha pahallı olan (yaklaşık 2 katı) İon V2
True mtl de çok başarılı bir atomizer ama maalesef bulmanız çok zor.
Ben Majör ve True kullanıyorum şu an :)
Umarım yorumum faydalı olmuştur.

Edit : Kişisel yorumumdur.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt