• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Meyveli ve Pastane Likitlerde Atomizer Önerisi

comefast 

Doğrulanmış
Arkadaşlar coolvape klonu fev 4.5s+ kullanıcısıyım. Soğuk ve kuru buharını seviyorum ama dlc olayı beni deli ediyor. Bana soğuk buhar veren kesinlikle soğuk olmalı, ılık buharı bile sevmiyorum ve aromayı alttan alttan hissettiren(düz boş buhar çekmek istemiyorum) bir mtl rta önerisi istiyorum. Sessiz olursa iyi olur. Tütünlü likitler kullanıyorum. Genelde fe 555, cdd no1-2-4-8 likitleri. Ayrıca basit olsun bu çok önemli. Akarı kokarı olup uğraşmak istemiyorum. Aklımda şu 3 link var ama başka önerisi olan varsa dinlerim. İkinci el atomizer alma taraftarı değilim. Bütçe 200 tl civarı.
1)
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

2)

3)

benim bulduğum bunlar ama dediğim kriterlere uygun başka atomizer önerilerinede açığım. Şuraya üstatlarıda etiketliyim ortam şenlensin.
@comandante @Anton @Servet33

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Son düzenleme:
Oyla 0

Majör, hakkında yorum yapabileceğim kadar çok deneyimlediğim bir atomizer değil. Ama şanslısınız ki Majör hakkında buradan daha fazla bilgiyi ve bilgili insanı bir başka yerde bulamazsınız. :) Ben sözü yetkililere devrediyorum...

Senin seçeneklerin arasındaki 3 numarayı Penodat ı kesinlikle öneririm. Bana orjinal Penodatı sattırdı.
1 numara Spica Pro clonunu kullanmadım. 2 numara Milennium kullandım fena değil ama Penodat kadar değil.
Sana daha öncede önermiştim YFTK , SXK, ShenRay clonu Flash 23 leri de dene.
Tabi bu önerimler hep soğuk buhar içindir.
2.el istemediğin için diğer aklımdan geçeni yazamıyorum. 3 numara clon Penodat ı halen Flashlarla beraber kullanıyorum.

Son düzenleme:
Şeklen tütüne uygun.. Anton üstadın dediği gibi su güzel bu güzel diye tek bir cevap olmuyor deneyerek size uygun atoyu bulabiliyorsunuz

Tütünde güzel sonuçlar veren atolar
Major, Spica, fev, sputnik, true mtl, Sxk noi gibi ama ben tutuncu değilim arkadaşlardan edindiğim bilgiler bu yönde

Çin'de üretilen atomizerleri sıkılık kontrolü için personele emcükletiyorlarmış.:ROFLMAO:
Sakın ha!
Elinizdeki atomizerden memnunsanız, yedek olarak belki bir tane daha edinin. Daha iyisi var mıdır diye merakınıza mani olamazsınız 2 yıl içerisinde en az 30 tane atomizeri misafir edip, uğurlarsınız. Kargo şirketlerinin patronlarının ve kuryelerin birbirinin zıddı formlarda dualarını alırsınız bolca.

Deme hocam öyle deme, 1 metrelik adamların kalite kontrol için elden ele uzatıp emcükledikleri canlandı gözümde midem kalktı valla????
Bende öyle düşünüyorum fev dursun yanına kardeş olarak coppervape penodat alıcam gibi ama hele bi maaş yatsın???? ayrıca o konuda kuryelerle mutabıkız. Bende kendilerini bolca yâd ediyorum. Daha bugün “adres yetersizliğinden dolayı” ana merkezden ilçeme bile getirmedi sürat kargo. 1 saat uzaklıktaki merkeze gittim. Elimden zor aldılar adamı

Peno Ramazan hocada niyet çok düzgün ama sanki tornası biraz yamuk gibi. Atomizer içim keyfi olarak dengeli ve bu sebeple oldukça beğenilen bir atomizer. Gel gör ki işçilik kusurları da fazla olan bir atomizer. CP klonunun işçilik olarak çok daha iyi olduğunu, içim karakteri olarak orijinalini aratmadığını ben de çok kere okumuştum. :)

Hocalarım arkadaşa jomotech lite 76w aldık bize şimdi birde atomizer lazım. Arkadaş soğuk buhar, sessiz, basit ve kolay, meyveli-pastane likitlerinde başarılı, tütündede üzmeyecek bir mtl rta atomizer önerir misiniz? Siz üstadların elbet bir önerisi olacaktır. Bu sefer ikinci elde olabilir ???? arkadaş sorun olmaz diyor. @Anton @iPehlivan @Servet33 @murcix @comandante @sihirbaz

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt