• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Minor Mtl Rta Kullanıcı Kulübü

Uzi Mods 

Commercial
Doğrulanmış
Merhaba Arkadaşlar

**Teknik Özellikler**

Atomizer Çap 22 mm

Driptipli Uzunluk 63 mm

Driptipsiz 47 mm

Likit Kapasitesi 3,7 + ml

Malzeme 316 L

Atomizer ağırlık 35 gr

Deck Hava kanalları 0.8 - 1.0 - 1.2 mm

**Minor MTL RTA Hikayesi**

:Yarın elinize ulaşıcak bir ürünü ne kadar heyecanlı beklediğinizi tahmin edebiliyorum birde bu yolu tamamlamış bir üreticiden dinlemek ister misiniz

aslında hayalim daha iyileri yapabilmek daha kendimi geliştirip farklı şeyler üretmek istiyorum ama emin olun işim bu olmadığından yönlenemiyorum

Minora başlayalı tahmini 17 18 aydan fazla olmuştur önemli olan çizmek değil aslında üretim aşamasında yaşanacak olumsuzlukları maddi kayıpları

zaman kayıpları insanı yıpratıyor. En basiti 2000 parça yapıyorsunuz artı eksi töleranslarını takip etmezse Cnc operatör hem maddi hemde zaman olarak geri

düşüyorsunuz hepsini hurdaya atıp sıfırdan yeniden başlıyorsunuz. Mükemmel bir kalıp yapmışsınız bellcaplarinizin geleceği günü bekliyorsunuz

enjeksiyoncunuz numune termin tarihi vermiş 1 hafta sonra diyor bekliyorsunuz sonra 1 hafta daha sonra 3. basımda kalıp biniyor (bozuluyor) sıfırdan yeniden

yapıyorsunuz bir yandan sırtınızda çıkış tarihi baskısı var foruma gİrmiyim daha çok stres olucam telaş son aşamaya gelmişsiniz süngerleri bekliyorsunuz ordan bi

vole yiyorsunuz adam kaçmış hiç uğraşmadan hemen 2. yeri bulup anlaşıp devam ediyorsunuz anlatmak istediğim siz bitmiş bir ürün görürken ben aslında

bu yolda ne kadar çile çektiğimi görüyorum konuyu kapatıp forumda @GaziHazar arkadaşın bi yazısını görmüştüm "Benim hayatımı yargılamadan önce benim ayakkabılarımı giy ve benim geçtiğim yollardan, sokaklardan geç. Benim takıldığım taşlara takıl yeniden ayağa kalk ve aynı yolu tekrar git benim gittiğim gibi anca o zaman beni yargılayabilirsin." gerçekten kolay yapılmıyor

anlatmak istediğim cok şey var. Fiyatı normal ekonomik koşullara göre uygun tuttum bazıları ucuz etin yahnisi demiş bazıları plastik kalitesiz hiç görmediğin bir

ürün için benim için konuşmak bile sakıncalıdır. 6 7 kişiden fiyatın çok uygun neden böyle biraz pahalıya sat klon atomizerler bile senden pahalı demişti ben

atomizerimi tamamladığımda dolar kuru bu kadar yüksek değildi ucuzdan aldım her şeyimi ucuzdan satıyorum ben butik üreticiyim emin olun size sattığım fiyatın

kat kat fazlasına sattığım ülkeler var fırsatçılık yapacak karakterde bir insan değilim bu arada bu hali bile pahalı öz eleştiri yapacak olursam

**Kurulum Videosu Chimney Ayarlama**

**Bellcap Acma Likit Dolum**

Minor MTL RTA Resimleri

Minor rta - Kopya.jpeg
Minort rta mtl.jpeg
minor rta cam uzak.jpeg
Minor rta 3.jpeg
tek minor.jpeg

Ekli dosyalar

• Minor rta 2.jpeg
    Minor rta 2.jpeg
    10.9 KB · Görüldü: 13
Son düzenleme:
Emeğine sağlık kardeşim. ????
İlk başından beri dolaylı olarak içinde olduğum bu macerayı alnının akıyla bitirdin.
Senin gibi bir kardeşimi tanımaktan, hasbıhal etmekten yaşadığım memnuniyeti forumdaşlarımın önünde tekrarlamak istiyorum.
Adam gibi adamsın.
Yolun, bahtın hep açık olur umarım. ????
@Uzi Mods

Öncelikle hayırlı olsun. Umarım emeklerinizin karşılığını fazla ile alırsınız. ve umarım butik üretime devam edersiniz.
Farklı ürünler farklı versiyonlar...

Elinize, emeğinize sağlık Teşekkür ederim @Uzi Mods

EKLEME

Şunuda eklemek isterim geçmişte sattığı hatta benim sonradan 2. el olarak almış olduğum ürüne bile tamir/tadilat/yedek parça durumlarında her hangi bir menfaat gözetmek sizin çözüm odaklı oluşunuz.
Takdir ediyorum.
Suistimal edilmesine karşıda bir bedel almanızı tavsiye ediyorum. (Oring.Cam Tank.izalatör vs vs)
Yapmış olduğunuz ürünün her zaman arkasında olduğunuzun bu bir kanıtıdır.

Son düzenleme:
@Kanthal anketi yeni bir ürün ise :D:D
Ve bu ürün tütün ve vurum olacak ise baca içi düz (By-kav8) 5ml bellcap (steamtuners tarzı) İlk test sürüşü yapanlardan olmak isterim. Şimdiden Sıramı alayım :)
Allahım sen konuyu biliyorsun AMİN :)
EKLEME:
0,8,1,1.2,.1,4 afc li Dış kısımda hava ayar yüzüğü olmayan ben biraz melez bir atomizer istiyorum :)
Hava ayar yüzüğü Dvarw
Afc ler Dvarw
Baca Ky-ka v8
Bellcap Steamtuners 5 ml
Uzaaar gider

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

o zaman sana görev. arabaya binip ürgüpe git. sana yakın zaten.
oradaki bi toprak atölyesinde haylindeki atomizerin prototipini hazırla.
ondan bundan kopya çekme ama. özgün bişiler yarat.
bende yaptırtıcam ????
kurutulmuş mango tadı bile alacağımız bişi olsun ama lüdven

1,896Konular
128,303Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt