• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Minor Mtl Rta Kullanıcı Kulübü

Tüm camiaya hayirli olsun. Hali hazirda major v2 kullanan birisi olarak surecin en başından beri takipteydim ancak maddi konulardan dolayi ilk cikisinda bu heyecana sadece yazilanlari okuyarak ortak olabildim. Nasip böyleymiş. Görsel olarak hayran oldum kutuya bayıldım gercekten. Kullanmasanda yine az parçalı kullanici dostu olmuş. Eline emegine sağlık @Uzi Mods

Bu ülkede üreten insanın değeri hiçbir zaman bilinmemiş. Yeni yeni üretimin, üreticinin ne kadar değerli olduğunu anlıyoruz. Umarım üretimin ne kadar kıymetli olduğunu tam anlamıyla anladığımız gün herşey için çok geç olmaz.
Elinize emeğinize sağlık, fiyat ucuz veya pahalı ürün çok kaliteli veya kalitesiz vs vs.. herşey bi kenara bu topraklarda üretilmiş bi atomizer var karşımızda. Tüm yerli ürünlere yaptığım gibi hiç ihtiyacım olmamasına rağmen sırf bu üretimin devamı gelsin, sizin ortaya koyduğunuz ürün bu ürüne olan talep üretim yapmayı düşünen birileri için referans olsun diye siparişimi geçtim.

@Uzi Mods sizin sayenizde hanıma kaptırdığım major v1 in yerine hem ahşap kutulu v2 sahibi oldum hemde minor. İlk majorumu 30lu stok açılışı esnasında öğlen yemek servisinde almıştım. Hala ilk günkü gibi severek kullandim. Sizin 155€ ya yurtdışına vermeyerek bizlere 750 liradan satışa sunmanız cidden yürek isteyen bir durum. Size tekrar tesekkur ederim. Umarım sizin gibi insanlar çoğalır ve hayat sizi, sizin gibi insanlarla karşılaştırsın.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Merhaba,
Burada bahsekonu sözünüz sanırım bana gelmiş. Ancak kalitesiz demedim, sadece kendim için bir ufak eleştri yaptım. Kendi tecrübemden yola çıkarak zaman içinde buğulanacağını ve çizileceğinden bahsetmiştim.
Bu sözümü kimse almasın diye değil, sadece böyle bir ihtimalin beni üzeceğini belirtmek için yazdım.
Yoksa her hangi bir art niyetim yok. Ama yanlış anlaşılmak insanı üzen ve gücüne giden kısımdır. Ben kimsenin malını kötülemedim, kötülemem de.

Kargolar ne zaman basliycak acaba verilmeye 1867 bnm sip hazırlanıyor yaziyo şu anda sitede

Majör v1 i duymuş/almamış/denemiş ve hayran kalmış..
V2 alım sürecine dahil olup/kozmetik olarak daha iyi ancak tolerans kisminda(ip teflon) elestirenlerden biri olarak...
"Bilenler elbet hatırlayacaktır"

Minorun gelidigi noktada bu elestirilerin Ramazan kardeşim tarafından dikkate alınmış olmasını görmek beni en memnun eden tarafı oldu sürecin.

•Ürün isminden bağımsız @Uzi Mods usta
×××Yine basit ama etkili!!!×××
Bir urun ortaya koydu

Keza sanırım farkedilmistir yine bu sefer uzun bir süreç olsa bile foruma gelip bu noktada tek yazı bile yazmadim...

Beni bu tutumdan alıkoyan tanimasam bile ecig'e gönül vermiş bu adamı sevmem ve ürünlerinin tam da mevzumuzun odağında oluşu düşüncesinin bende bir tefekkür neticesi olarak düşünebilirsiniz...

Bende @Boldpilot06 ya gönülden katılarak(kısmen) bu sürecin devamı gelmeli diye dusunenlerden biriyim.İsin kısmi tarafı ise ustaya değer verenlerin hiç te azımsanacak sayıda olmamasıdır...
Eminim usta da bu sevgi karşısında/sürecin nihayete ermesi;sevdalilarin buluşması şeklinde bakıldığında mesut ve mutludur şu anda ????
Gerisi laf-i guzaf

Noktalı paragrafta bahsettiğim derin anlamı olan ozellik
Su an neden hala aranıyor oluşunun kısa bı özetidir aynı zamanda
Kıymeti buradan bile bellidir
İşte bu sebeple bile olsa ustam devam etmeli ... edecektir de imkani dahilinde.
Ezcümle biz senden hoşnutuz @Uzi Mods
Sabırsızlıkla da üstten dolum bellcap olsun yeni inovatif çözümler olsun,başka seri ürün olsun beklemedeyiz ????????????

Ekli dosyalar

• 7A63554F-4923-4B0A-9592-BE0F8B62A4EA.jpeg
    7A63554F-4923-4B0A-9592-BE0F8B62A4EA.jpeg
    26 KB · Görüldü: 55
Hayırlı uğurlu olsun.
Geldi gözbebeğimiz.
Biricik abisinin minicik kardeşi.

Aklıma gelmisken, şayet bu atomizer çok sıkı diye elden çıkartmak isteyen olursa, 2 buhar büyüğümün (@murcix @comandante ) tavsiyesini ekleyim.
Yüzüğü çıkararak kullanın. ????????
Tamam biraz çirkin oluyor ama zaten Çirkin Kralın kardeşi bu...

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın biz bekliyoruz hala hazırlanıyor yaziyo sitede

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt