• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Mod Olarak Ne Almalıyım?

Elvis 

Doğrulanmış
Tavsiye niteligindeki bu baslikta mod olarak neler alinabilir bunlari belirtmeye calisacagiz tabiki youtube veya diger web sayfalarindan inceleme yaparak size uygun modu secebilirsiniz

Tek pilli modlar

Tesla wye 85
Tesla wye 86
Vaporesso Armour pro
Vaporesso target
Vismec cb-80
Asmodus colossal
Asmodus amighty
Aegis solo
Eleaf Pico
Uwell hypercar
Uwell nunchaku
Jac vapor series-b dna75w
Sbody macro
Sx mini mx class
Sx mini ml class
Sx mini sl class
Lostvape mirage
Dicodes Dani Box

Cift pilli modlar

Tesla wye200
Vaporesso luxe
Vaporesso polar
Asmodus minikin v2
Asmodus lustro
Innokin proton
Smoant cylon
Voopoo drag
Voopoo drag 2
Aegis legend
Ipv trantor
Ipv xynaide
Thinkvape finder
Sx mini q mini
Sx mini g class
Lostvape therion
Lostvape paranormal
Lostvape triade

Squonk box modlar

Vapecige vtx200
Ohmboy rage
Dovpo topside
Smoant battlestar squonker
Pico squezze 2
Vandy vape pulse x
Hugo vapor asura
Lostvape therion squonker
Lostvape drone squonker

tek pilli boru tipi regüle modlar

Ehpro mod101
Tesla punk 86
Uwell nunchaku
Ijoy Saber
Dicodes Dani 25
Dicodes 2395
Dicodes Dani extreme v3

Not : bu liste diger markalari kotulemek adina yapilmamistir tavsiye niteligindedir. Mekanik modlarin yeni kullanicilara cok hitap edecegini dusunmedigim icin listemedim tavsiyelere aciktir.

Son düzenleme:
Oyla 0
Liste başlıklarına ek olarak tek pilli boru tipi regüle modlar eklenebilir hocam, örnek olarak ephro 101, dicodes serileri gibi ..

Sevgi ve saygı ile...

Çift pilli modlara, fiyat\performans ürünü olarak Voopoo Drag ve Drag 2 de konulabilir.
Güzel liste. Yönlendirici olacaktır. Belki biraz daha detaylı olabilirdi. Yihi tek pil çift pil, DNA tek pil çift pil, stok chipliler tek pil çift pil gibi... Hatta ortalama piyasa fiyatları vb. Yine de ellerinize sağlık.

Hocam çok doğru bir yere parmak bastın, ben tesla ürünlerini hem mtl hemde dl tercihlerinde çok beğeniyorum. Tesla wye85, wye200 ve en çok beğendiğim ve hala kullandığım tesla nano 120w.. chipleri nasıl birşey ise inanılmaz hızlı ateşleme yapıyorlar ve beklenmeyecek derecede sıcaklık modunda iyiler özellikle nano 120w fiziki olarakta en yakışıklı mod olabilir piyasadaki..

Bir Lost Vape Therion DNA75 kullanıcısı olarak tavsiye ederim açıkçası. Piller paralel bağlandığından ister tek pil(MTL), ister çift pil(DL) olarak kullanabiliyorum. Ağırlığı ve ebatı benim gözüme çok batmıyor açıkçası ama seçim yaparken göz önünde bulundurmakta fayda var diyebilirim. Onun dışında kasası sağlam olsun chipi tc ve watt da üzmesin uzun süre kullanayım derseniz tercih edilebilir.

Onun dışında pico her yola geliyor :D pico candır :D

Eleaf Pico İki yıldır kullanıyorum gerçekten çok sağlam bir cihaz. Ama fiyat konusunda şu aralar pahalı. 100-150 tl bandında olması gerekir.

Son düzenleme:
Bende en sonunda kendime ya pico alıcam ya da teslaW80 alıcam. Yoksa kıyamıyorum elimdeki ağaçları dışarı çıkarmaya. En güzeli dışarısı için ben kendimden pay biçiyorum pico tarzı modlar en güzeli. Herkesin zevki değişir tabikide. Hayırlısı bakalım.

Revenger neden koymadık)))))

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tesla wye85i merak ediyorum. kullananlar çok memnun. şimdiye kadar kötü diyeni hiç duymadım. ikinci el satışı bile çok çok az. orta segmentte piconun tahtını alacak gibi duruyor. ae den sipariş listesine aldım bir kaç defa, gümrükte takılmalar artınca sildim listeden :)

Evet pico'yu geçen yıl pilsiz 120 liraya aldığımı biliyorum. Şimdi 250 lira. Tutulduğu için fiyat/performans olmaktan çıktı. Çok arkadaşıma aldım kendimde başka marka kullanmadığımdan başka birşey öneremiyorum. Ama daha sağlamını görmedim. Şuna baksanıza 2,5 yıllık sürekli kullanıyorum. Boya kalmadı artık.
ed064a9ad50be62ccf14bb69a05c33db.jpg
626b477dad03e871a46ee23dddbaf0a7.jpg

Asvape Gabriel kullanan oldumu? Stabwood unu bakalım bulabilecekmiyim

Minik olsun , hem watt moda cevap versin hem ısı modda kullanılsın derseniz ben Sbody Macro Dna 75 W derim. Çok hafif ve kullanışlı bir moddur.
MTL ci arkadaşlarım Tek pilli modlarla daha haşır neşir olmalılar:)) Çok rahatlıkla günü çıkartabilirler. Ve gereksiz yere ağır çiftpilli modlarla dolaşmazlar.
Watt Mod ağırlıklı kullanan arkadaşar Ateşleme ön ısıtma süreleri ateşleme performansı olarak Yihi Çipli modellerden daha memnun kalacaklardır.
Isı mod için Dicodes çipli Cihazlar hem iyidir hemde daha geniş bir Tel yelpazesine erişim sunar...Tungsten gibi...

DL içen kardeşlerime sadece şunu söyleyebilirim. Kargadan başka kuş SX Q Mini den başka mod tanımam:)))

Hafifliği, Ergonomikliği, Sağlamlığı, Basitliği, Verimliliği, Cıvıl Cıvıl oluşu, Güçlülüğü ve Atikliği sebebiyle bana göre Tesla WYE 85 MTL için biçilmiş kaftan. Elbette ara ara DL içime kaçmak isteyenler için de ideal bir cihaz.

Yeni başlayacaksanız pico25 olabilir.

Çift pilli başlayım, uzuun kullanayım hem dl hem mtl e uysun derseniz vt75d yada paranormal 75c

Belki dl in derinliklerine dalarım derseniz Triade 250c ya da paranormal 250c

1,915Konular
128,468Mesajlar
9,853Kullanıcılar
canözdmrSon Üye
Geri
Üst Alt