• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Mod Olarak Ne Almalıyım?

Elvis 

Doğrulanmış
Tavsiye niteligindeki bu baslikta mod olarak neler alinabilir bunlari belirtmeye calisacagiz tabiki youtube veya diger web sayfalarindan inceleme yaparak size uygun modu secebilirsiniz

Tek pilli modlar

Tesla wye 85
Tesla wye 86
Vaporesso Armour pro
Vaporesso target
Vismec cb-80
Asmodus colossal
Asmodus amighty
Aegis solo
Eleaf Pico
Uwell hypercar
Uwell nunchaku
Jac vapor series-b dna75w
Sbody macro
Sx mini mx class
Sx mini ml class
Sx mini sl class
Lostvape mirage
Dicodes Dani Box

Cift pilli modlar

Tesla wye200
Vaporesso luxe
Vaporesso polar
Asmodus minikin v2
Asmodus lustro
Innokin proton
Smoant cylon
Voopoo drag
Voopoo drag 2
Aegis legend
Ipv trantor
Ipv xynaide
Thinkvape finder
Sx mini q mini
Sx mini g class
Lostvape therion
Lostvape paranormal
Lostvape triade

Squonk box modlar

Vapecige vtx200
Ohmboy rage
Dovpo topside
Smoant battlestar squonker
Pico squezze 2
Vandy vape pulse x
Hugo vapor asura
Lostvape therion squonker
Lostvape drone squonker

tek pilli boru tipi regüle modlar

Ehpro mod101
Tesla punk 86
Uwell nunchaku
Ijoy Saber
Dicodes Dani 25
Dicodes 2395
Dicodes Dani extreme v3

Not : bu liste diger markalari kotulemek adina yapilmamistir tavsiye niteligindedir. Mekanik modlarin yeni kullanicilara cok hitap edecegini dusunmedigim icin listemedim tavsiyelere aciktir.

Son düzenleme:
Oyla 0
Sıcaklık modu dna, watt modu yihi... Yihi şu diş ortam sıcaklığını kendi otomatik algilasa bir ayar çekse yihici olurum sanirim

Tesla ile Pico'ya sahip olan arkadaşlar rica etsem bu modların yan yana çekilmiş bir fotoğrafını paylaşır mısınız en boy ve genişlik olarak merak ediyorum.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Buyrun hocam, fotoğraf ekledim.
Umarım görünür.
Tabi şu an Pico yok elimde ama varken çekmiştim.
c9b4ee3d2c03122e0b30af7bad710adb.jpg
4881d5a57d35fe6560b66de10c1711dd.jpg
f5ce4eeb85dec4ac2adb2fc00f672406.jpg

Uwell crown 4 yeni gördüm cihazı çok hoşuma gitti. 2 pilli . Boyut olarak bayaa iyi . Görüntüsü çok güzel.
Tek pilde puma baby spica pro ile çok kullanışlı

Crown 4 u dört gözle bekliyorum

MTL ve watt modu için Tesla Warrior’u da eklemek isterim.

image.jpg

@roadless 'te vardı.

----------------------------
Mod seçerken 2 unsur var. 1 şekil şemal, 2 çip.
Mesela DL'de ateşleme hızı dışında çipin pek bi artısını göremiyorum.
Mod seçmeden önce, ne istendiğine karar verilmesi lazım, ondan sonra seçilebilecek zilyon mod var. Mod markalarından ziyade şunlar eklenmeli,

Örneğin;
Ateşleme hızı
Menü kullanılabilirliği
Şekil, renk
Pil
Çip ( Çipi mod üstünden mi yoksa bilgisayar/telefon üzerinden kontrol etmek mi istediğinize göre değişir)
Kullanılacak tel
İçim tipi
Hayatın olağan akışı ( Akşama kadar ayakta olan ve şarj etme durumu olmayan birisi için nispeten hafif çift pilli modlar (tarot pro gibi) )
gibi gibi gibi diye uzatılabilir. Ucuz olmayan bu mevzuya en az maliyetle girebilmek için önce karar vermek gerek :)

Vgod Elite 200 Steel or Red Edition

Malzeme Kalitesi : 10
Ateşleme : 9
Chip Kalitesi : 9
Fiyat : 7

DL de bana göre rakipsiz, listeye eklenmesi umuduyla,

Saygılar.

Yaklaşık 10 aydır yükümü taşıyan bir revenger x var elimde üstüne ne taktıysam takayım hiç üzmedi beni, bence fiyatına göre iyi makine
Ergonomi muhteşem
alüminyum + plastik gövde ve kapaklar
çip kalitesi yeterli
ateşleme güzel
fiyatı şişirmeseler daha da iyi olacak 200e alien kit bulurken 300-350 lira da bu kite biraz fazla tabi ama değiyor

Dna kullanana kadar modun görüntüsü önemliydi benim için ama dna dan sonra çipinde önemini anladım , şimdi aklımda yihi var diğer arkadaşlar taşlamasın lütfen ama ben mtl ci olarak bu saatten sonra yihi ve dna dışında mod kullanmayı düşünmüyorum.

DNA candır lostvape canandır

Drone için arka kapak yolladılar gerçi siyah gonderin demiştim yine amber yollamışlar.. Gicirti devam ediyor mu ediyor ama yedek kapağım oldu

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Boru tipi regule modlara ek olarak Tesla punk 86w ismiyle bi urun cikardi bi sure once arizda kullanani var mi bilmiyorum ama tesla verimli modlar yaptigindan dusunulebilir listede yerini alabilir die dusunuyorum enazindan Tesla ismi hatrina :))

Pico mod iyidir hojdır ama şu soyulma sorunu beni deli ediyor.Bu arkadaşı kendim boyadım en fazla 1 ay sonra atacak bu boya. Tavsiyesi olan varsa dinlemeye hazırım.
e01a01cdbcf06ad631712b94e719fa37.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kararsızlığımdan dolayı tecrübeli üstadlarıma sormak istediğim bir sorum var.
Buhar serüvenim 3 ay önce bir arkadaşımdan aldığım revenger x ile başladı ve ilk önce dl içimin bana uygun olmadığını keşfettim. Sonrasında aio eco daha sonra da minifit ile şuan buhara devam.
Şimdi elimde bir nautilus 2 var ve altına mod almak üzereyim, sanırım piyasadaki bütün cihazları defalarca inceledim.
Son kararım küçük dahili pilli bir cihaz ve aklımda öncelikle istick power nano var bulabildiğim en küçük mod bu diğer alternatif tarot nano.
Tecrübeli arkadaşlarımdan öğrenmek istediğim bu tercihler sizce doğru mu eğer değilse siz ne tavsiye edersiniz

Lenovo K33a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Siz yine üstatlara sorarsınız ; Pico almayacaksanız :) , Tesla wye veya Puma baby alın hocam, oraya buraya düştü vuruk oldu, arabanın kolunda çizildi vs. sorununuz olmaz, olsa da üzülmezsiniz, pil değiştirmek çok kolay, direksiyonda 2 parmak kullanacağınız çok hafif abs plastik modlar. Çok küçük ve/veya pil kapasitesi düşük modlar hele dahili pil ise, ilk başta çok eğlenceli olsa da , gün içerisinde sizi yarı yolda bırakmaya başladıklarında can sıkabiliyorlar. Tarot Nano 2500mah ile mtl için güzel bir mod uygun fiyata bulursanız düşünülebilir. Yalnız, Nautilus2 yi, Nautilus 2s e çevirmenizi tavsiye ederim imkan söz konusu ise, tad olarak aynı olsa bile kullanım kolaylığı açısından çok farkediyor. Bir de uygun zamanda Troy1x V3 rda alarak sarım için ısınma turları atabilirsiniz.

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt