• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara MTL İçime Başlamak?

erdem

Community
Merhaba. Yaklaşık iki yıldır 9 mg ile buharlıyordum. Ağır bir Grip sonrası dl olarak kullandığım buharı içemedim ve ateşliye başladım. Sizlerden istediğim yardım dl içmediğim için mtl konusunda yardımlarınız olacak. Elimdeki malzemeler pico mega kit. Revenger kit.joyetech Mod Gemini rta mega ,Aromamizer plus rdta clon vgod ve e xy rda lar var. Bol miktarda da 9 mg likit mevcut. Mtl içime başlayıp ateşliye kurtulmak için yardımlarınızi bekliyorum. Elimdeki malzemelerle mtl içim yapılırmı. ? Ne gibi ekipmana gereksinimim var.? İlgilenen ve bilgi paylaşıp yardım edecek arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Elinizdeki atomizer DL. MTL olarak teoride belki kullanılabilirler ama sağlıklı bir sonuç almanız hayli güç olur.

Mod ihtiyacınız yok ama elinizdeki DL RTA'ları MTL RTA'lar ile takaslamak için ilan açabilirsiniz. Masraf da yapmamış olursunuz. Daha önce sarım yaptığınızı düşünürsek elinizde sarım ekipmanları ve pamuk vardır muhtemelen. Ek olarak MTL'e uygun ince bir tel alabilirsiniz 27 ya da 28ga. En azından başlangıçta maliyetsiz bir çözüm üretilebilir.

Başlangıç için kullanıcı dostu bir ürün almanızı öneririm. GTA'lar yani Genesis tip decke sahip MTL RTA bir hayli kullanıcı dostu oluyorlar. En yakın örnekleri Ehpro True Tank ve Hellvape MD MTL RTA lakin ülkemizde pek yaygın değiller, pek ilanlarına denk gelmedim. Benzer yapıda ama eski tanklar da var Berserker ailesi ve Siren V2 ilk aklıma gelenler ki bunları bulması nispeten daha kolay. Yerli ürünlerde de Penodat var yine GTA olan lakin pozitif pinin kaplama olduğu ve bazı ürünlerde bu kaplamanın attığından bahsediliyor. Ben de kullanıyorum ve bu tip bir sıkıntı yaşamadım ama yine de belirtmek istedim.

Hocam bence idariyeten bir kutu nikotin sakızı alın az da dişinizi sıkın yanlış anlamayın beni de bu işin de sonu yok açık ve net

Samimi önerini için teşekkür ederim. Yaşım 61 15 yaşımdan beri sigara kullanıyordum. 2.5 yıl önce buhar ile tanışıp sigaradan kurtulduğumu sandım tekrar sigara kokmak bana ağır geldi. Bu yüzden yardım istemiştim. Üstelik sağlık sektörü emeklisiyim idare yollarını biliyorum. Her şey için teşekkür ederim sağolun.

Denemedim Pod cihaz dan ziyade elimdeki malzemeleri kullanmak bir emekli için daha öncelikle hak verirsiniz.

Bu konuyu bulunca yeni konu acmak istemedim.
Ben de mtl icmeye calistim ancak elimdeki hastur mtl pek memnun etmedi. Agzima likit akitiyor. Kucuk falan.
Hem buhar konusunda tatmin edecek, hem nicotin acisindan tatmin edecek (6 mg yetebilir ancak max 9 mg) hem kurulumu kolay olacak bir atomizer onerisine ihtiyacim var. Bununla beraber tel pamuk onerileri; kullanim sekli,sarim sekli gibi oneriler de lazim gibi gorunuyor. ????????????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
MTL nin buharla ne isi olur yahu :D hiçbir zaman bir dl performansı bekleme buhar olarak mtl atomizerlerde :D sigaradan çıkan dumandan hallicedir mtl ler :D ben beğenmedim ama shenray GTR kurulumu çok basit akıtma kokutmasi yok Boğaz vurumu yeterli aroma tirt :D spica pro kurulumu yine basittir penodatta basittir ama biraz nazlı atomizer nazlı olmasi pamuklamadan dolayi değil topcap sıkışması ya da decki açmak biraz uğraştırıcı yüzük sonsuza kadar dönüyor :D Md mtl RTA güzeldir bak alınabilecek mtl ler arasındadır. Akliman ilk gelenler

1,903Konular
128,401Mesajlar
9,847Kullanıcılar
AngaraMeSiSon Üye
Geri
Üst Alt