• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara MTL İçime Başlamak?

erdem

Community
Merhaba. Yaklaşık iki yıldır 9 mg ile buharlıyordum. Ağır bir Grip sonrası dl olarak kullandığım buharı içemedim ve ateşliye başladım. Sizlerden istediğim yardım dl içmediğim için mtl konusunda yardımlarınız olacak. Elimdeki malzemeler pico mega kit. Revenger kit.joyetech Mod Gemini rta mega ,Aromamizer plus rdta clon vgod ve e xy rda lar var. Bol miktarda da 9 mg likit mevcut. Mtl içime başlayıp ateşliye kurtulmak için yardımlarınızi bekliyorum. Elimdeki malzemelerle mtl içim yapılırmı. ? Ne gibi ekipmana gereksinimim var.? İlgilenen ve bilgi paylaşıp yardım edecek arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

@murcix Mtl tecrübe etmedim. Kara tren gibi takılmak canımı sıkıyor açıkçası.rta tecrübem zamanında serpent mini şimdi ise blotto şeklinde devam ediyor hocam

Aslında DL den MTL e geçişte çok sıkı hava akışı rahatsız edebilir diye düşünüyorum. Bu nedenle benim size ilk önerim Scylla RTA olacak. Mtlden R-DL e hava akışı sağlanabiliyor ve aroma yorumu da güzel. Geçiş aşamasında uygun olur.
Dvarw, Ares 2, tauren de diğer alternatifler. Yerli Ion v2 da beğenilen atolar arasında.

Vaktiniz olursa MTL kullanıcıları kulübü konusuna da göz gezdirin, orası hazinedir.

1,903Konular
128,404Mesajlar
9,847Kullanıcılar
AngaraMeSiSon Üye
Geri
Üst Alt