• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit MTL'de Giden En İyi 3 Likit Hangisi?

faraway

Community
1 senesi dl 4 senesi mtl olmak üzere, toplam 5 senedir ceyranlı kullanıyorum..denemedik mod, ato, likit kalmadı diyebilirim, (mutlaka içilmedik daha çok likit vardır)..
son iki seneye yakın 3 likiti dönüşümlü olarak kullanıyorum ;
1) five pawns Grandmaster
2) five pawns Castle long reserve
3) five pawns black flag risen

(arada bazen, canım cigara çektiğinde de %3 le demlediğim black note latakia aroması..kullanıyorum :)

soru şu ; mtl de devamlı kullandığınız bir - iki - yada 3 likit varmı ? Varsa nedir ? Ne kadar süredir kullanıyorsunuz ??

(sadece kullanıcılar lütfen, tedarikçi ve reklamcı olmasın)..

????????

Son düzenleme:
Oyla 0
Benim listem kabarık. Hangisini yazsam bilemedim.
1. Supreme
2. Castle Long
3. Tribeca
4. Black Flag Risen
5. Castle Long Reserve
6. Tobacco Trail
7. Boss Reserve
8. Cannoli VooDoo
9. Grandmaster
10. Ripe Vapes VCT
11. Relax
12. The Kennedy
13. Graham Tobacco
14. D - Jango
15. Boba's Bounty
16. Daha da var... Sövmeyin bana sakın. Çok yazmak istiyorum ama kelimeler yetmez oldu. ????????????

Calipitter chow, supreme, castle long, tobacco trail tepeye yazılır :)

Altına plase Grandmaster (sevdiğim tek muz içeren likit), bobas (eskisi), black flag risen, ry4 içeren tribeca candybeca goofys juice üçlüsünden birisi (tercihim goofys juice aromania), gold ducat yazılır

Süpriz olarak Manabush powwow sauce, Avoria witching hour, mom and pop ry4, dinner lady lemon tart, elma karamel evyap, mom and pop omg (en az 2 ay demleme) Electrovape in portakallı likiti veya pecan yazarım.

Benim 6 lı kuponu böyle bugünlerde :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Senin portföy kısıtlıysa biz neabalim yeaaani ????
Bende de en az on cesit var
Mp french lace
Mp 5 lay gibsi bisi adi uzun yazamadim????
Mp calipter,Fe ry4 ,Fe inport,Fe real cig,Raven,Tribeca,legend,birde yeni denedigim bir reçete var henüz ne cikacak ortaya bilmiyorum.

1,915Konular
128,467Mesajlar
9,853Kullanıcılar
canözdmrSon Üye
Geri
Üst Alt