• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit MTL'de Giden En İyi 3 Likit Hangisi?

faraway

Community
1 senesi dl 4 senesi mtl olmak üzere, toplam 5 senedir ceyranlı kullanıyorum..denemedik mod, ato, likit kalmadı diyebilirim, (mutlaka içilmedik daha çok likit vardır)..
son iki seneye yakın 3 likiti dönüşümlü olarak kullanıyorum ;
1) five pawns Grandmaster
2) five pawns Castle long reserve
3) five pawns black flag risen

(arada bazen, canım cigara çektiğinde de %3 le demlediğim black note latakia aroması..kullanıyorum :)

soru şu ; mtl de devamlı kullandığınız bir - iki - yada 3 likit varmı ? Varsa nedir ? Ne kadar süredir kullanıyorsunuz ??

(sadece kullanıcılar lütfen, tedarikçi ve reklamcı olmasın)..

????????

Son düzenleme:
Oyla 0
Sayın hocalarım bir sorum olacak hazır konusu burada açıkken 1 buçuk yıl olacak hep DL takıldım ve premium likitlerim de bitti şu an kendi demlediğim nikotinsiz likitleri kullanıyorum bunlarda doğal olarak kesmiyor ne diyorsunuz alışırmıyım

hhv legend,good life vapor el kamino,hhv huntsman(purity)

Manabush likitleri alabilecegim bir site ariyorum bilgisi olan varsa yardim rica edecegim.
not : baska mecralarda o.m. Lutfen versiyonu biliyorum bunun haricinde direk kontak saglayabilecegim bir web site arayisindayim

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
ben geçen sip geçtim öm yoluyla ,hemen kargoya verdiler,bugünde güvenlik aradı kargonuz geldi diye ama daha eve geçip paketi alamadım.Yurtdışı sitesinde tr distributor tek firma yazıyor hocam başka yerlerde bulmanız belki zor olabilir.

1 - yaklaşık 1.5 sene parliament bule
2 - yaklaşık 1 sene cuttwood tobacco trail
3 - yaklaşık 2 sene tribeca
4- yaklaşık 2 sene arion light blended tobacco
5 - yaklaşık 2 sene arion gold blend
bu likitleri hiç sıkılmadan uzun süredir tüketiyorum,

Keyf Mix Fireman Tobacco
Keyf Mix Captain's Tabac
Keyf Mix Parliament Blue Tabac

Severek tükettim, tüketiyorum.

Bir de vazgeçemediğim Black Note Latakia var ama her zaman tüketmiyorum onu, arada keyiflik oluyor..

1,907Konular
128,446Mesajlar
9,851Kullanıcılar
SeymaaSon Üye
Geri
Üst Alt