• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Nbase Seçimi

kaan187

Yeni Üye
Herkese merhaba nbase satın almak istiyorum fakat bir sürü kimya sitesi ve farklı yorumlar var ve çoğu kişi tavsiye vermekten kaçınıyor. İlke kimya denedim sorunsuzdu fakat fiyat biraz tuzlu gibi sizler hangi kimya şirketini öneriyorsunuz veya kullanıyorsunuz Nbase ve Dıy kit için?

Oyla 0
Ben Wogens kimya kullanıyorum, bu konuda belli bir kalite kontrol mekanizması yada sağlık anlamında net bir cevap olamayacağı için seninde dediğin gibi tavsiye olarak yazmıyorum, firmanın varlığını bilmen için yazıyorum.

hocam tütüncüysen mesela sana nötr veya az şekerli tada sahip malzeme lazım, chem vg veya merck gibi
pastane gibi meyve gibilerde sigma daha iyidir
ben tedarikçiden şaşmam (diğer forumda da öyleydim) şuan için aromaburada ile devam ediyorum
aromalar güzel (ama bence mtl için bi tık arttırmak lazım ki her aroma öyledir) nbase ile derdim olmadı
ilgili bir arkadaş, fiyat makul
fiyata takılmazsan ilke ve alev kimya da iyidir çok eskiler sektörde

Aromaburada çok tavsiye ediliyor ama Dıy kitlerin diğer sitelere göre çok ucuz olması biraz garip geldi bir nedeni var mı?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam VG şekerlilik oranını, daha doğrusu hangi vg nin ne kalitede olduğuna dair elinizde bir tablo varmı?
Zamanında bir yerde görmüştüm çünkü.
Sigma şekerli,Carlo sigmaya göre daha nötr
Wilmar fiyat/performans
gibisinden

Sekerli - notr farki benim icin icilebilir - aci olarak degerleniyor :D

büyük ihtimal ilke müşterisidir o arkadaşlar :)
benim arkadaşım pilav satıyor yemek sepetinde ve diyer pilavcılar sahte hesaplarla bizim arkadaşın ürünlerini kötülüyordu.
şimdilik şahsımca memnunum .ilerde neler olur bilinmez.

Firma fanboyluğu yapmaya gerek yok, ne alırsam kimden alırsam alayım bana ne gönderdiğini bilmiyorum, bilemeyeceğim. Satıcının insafına kalmış durumdayız ki bizim insanımız para söz konusu olduğunda insaf, vicdan, ahlak gibi insanı insan yapan asıl kavramları çok kolay görmezden gelebiliyor.
Ucuz mal satanın malının kalitesiz olabileceği bir gerçek olsa da, belki de pahalı satan ederinin çok üzerinde sattığı için diğerleri ucuz ve kalitesiz görünüyordur. Aynı şekilde pahalı satılan bir ürünün kaliteli olduğu da ispatlı değildir. Velhasıl bindik bir alamete gidiyoz gıyamete diyerek bende Wogens tercih ediyorum şimdilik. Pek bir şeylerin ayrımını da yapamadığım için ben bir fark hissetmiyorum ama hissedersem, sağlığım konusunda beni tökezletirse arkama da bakmam.

şunuda belirtim her beğenmeyen yorumlayan ilkeci değildir elbetde bu birnevi espiri
ilkeden dolayı bam yediğimden söylüyorum. :D
2 yıl olacak nerdeyse daha şu kimya bu kimya kötü dememişimdir. bu benim tercihim pek yorumlamam işime gelmezse başka kimyacıya geçerim.
kimse babamın oğlu değil . sonuçta yasak olan bir ürün bunlar bu sebeble denetimleri itibarsızdır. wogens beni rahatsız etmediğinden keyifle buharlıyorum ama bu demek değilki wogens kimya en iyisi.

Fiyattan bağımsız satıcının ahlak anlayışına , dolum ortamına ve ürünlerin muhafaza şekline bağlıdır bunlar yoksa zaten fiyatı konuşmaya gerek yok 3 kuruş olsa ne olur 5 kuruş olsa ne olur
Fiyatlardan ziyade kullanıcı olarak bunları sorgulamalıyız

Öncü veya fiziksel olarak kimya firması olması (sektörün zaten çoğu kimya şirketi veya kimya şirketi olarak kendini güncelliyor ) bence bir şey değiştirmiyor , hangi firmadan ürün alırsanız alın kullanıcı olarak içim ve firmanın ürünün arkasında durup durmadığı çözüm odaklığı mı şuçlayıcı mı yaklaştığını deneyimleyebilirsiniz
Bunlardan memnunsanız no problem

ilke kimyanın bu konuyla alakalı fotoğraf yada video görüntüsü varmı denetim ve hijyen olarak resmi bir yayın yapabiliyormu. ?
yasa dışı bir faliyet değilmi bu yoksa ilke kimya yasal çerçeve altındamı satış yapıyor.
Ben adı var diye ilklerden diye güvenilir diyemem. bu sözüm bütün kimya satışı yapana.
dün golden alırdım bugün vogens yarın kimbilir neresi olur. öylede böylede kimyasallar herdaim bu vücutlara giriyor girecek .
dünekadar corona aşısı olmayana cahil bilim dışı derlerdi şimdide aşı olanlar çeşitli hastalıklarla mücadele içinde. okadarda alman aşısı diye bağırdılar :)

Son düzenleme:
ülkemizde Vazol satışı uçuk seviyede 10.yaşında çocuklarda bile var ve bilinçsizce kullanıyorlar . işin özü utku kardeşim burası Türkiye allaha emanet gidiyoruz :D

nbase yasak değil diye biliyorum normalde sek icenlerde var likit yasak tr'de ama yasak da değil doğubankta adamlar vitrinin önüne koyuyor zaten yasal olsa böyle eziyet çekmeyiz ben yurtdısı cıkan arkadaslardan rica ediyorum gelen varsa likit getiriyolar

1,915Konular
128,470Mesajlar
9,853Kullanıcılar
canözdmrSon Üye
Geri
Üst Alt