• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Pico Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği

%2'lik Pico sahibi olmamış kesime ben de dahilim. :) E-sigaraya tamamen geçmeye karar verdiğim dönemde Pico yerine, o dönem rakiplerinden olan Vaporesso Target Pro'yu tercih etmiştim. İlerleyen zamanda da "ergonomi her zaman en küçük olanda değildir" anlayışını benimsediğimden ötürü Pico sahibi olmayı hiç aklımdan geçirmedim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam 23 üzeri demiştim zaten :) ama 24 takınca memnun kalınmaz diye bir durum yok, ama herkes kalır mı? Mesela ben.
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam kapak içeri doğru istenildiği oranda indirilebileceği için (imalat sırasında veya eklemelerle) 18500 de olur 18350 de diye düşünüyorum. Bazı mekanik modlarda kullanılan vida sistemi ile olabilir.

Taçsız Kral'a ben de uzaktım önceleri lakin Dvarw'la başladığımız seviyeli ilişki sonucu artık ben de %98'e katılmak istiyorum. Ancak ne gümrük izin verdi ne de ilanlardan denk getirebildim şu ana kadar. Yok mu gümüş (brushed silver) Pico'suna yeni yuva arayan birileri? =)

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt