• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Pico Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği

neyo.jpg
Beni bak niyo, Mavi hapı yutarsan zabahlan evde uyancen hiç bişey hatırlamadan bir sigara yakacan.
Ama eğer kırmızı hapı yutarsan, hapı yuttun demektir. Bu işin sonu yok. Dur şu modu da alayım, bak ne güzel atoymuş. Diyerek, deliğin dibine gidersin.

Bende %2'lik dilimdeyim fakat bircok buhardasa yoldas olmasi sebebiyle Picocan'a sempatim var.
"Pico'ya uyar mi" sorusu sanirim forumlarda en cok sorulan sorudur.

Son düzenleme:
@onepuffman , @url teşekkürler ikinize de.
Şimdilik @onepuffman hocamın önerdiği yöntemi uyguladım. Vidaların yüzeyine bir kat teflon sararak sıkıştırdım. Yuvaları iyi kavradılar, sağlam oldu gibi. İleride yeniden gevşeme söz konusu olursa, bu kez @url hocamın önerisini uygularım.
Selam.

picoyu arctic foxtan kendi yazılımına nasıl çevirebilirim bilgisi olan var mı?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

O da olur ama şöyle bir detay var. Teflon boşlukları doldurarak vidanın yuvasına daha sıkı yerleşmesini sağlar ama yuva dediğimiz alüminyum olduğu için daha da genişletip geri döndürülemez sıkıntılara sebep olabilir. Neticede titreşim gördükçe o vidalar illa ki yerinden oynar.

Benim picoda kılıf tan ötürü alt ve üst yanlardaki ss parçalar matlaştı, boya nın rengi soldu. Halbuki hiç Çizik siz garibim. Üst 510 ve taban normal sadece yanda kalan kısımlar soluk gibin bişi severim ama bir colossal etmiyor. ML klası sattıran colossal ile yarışamaz yarenlik ediyor işte..

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt